Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak wykorzystać konto fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: jak wykorzystać konto fb (/Temat-jak-wykorzystac-konto-fb-113156)



jak wykorzystać konto fb - Cracus - 28-04-2015 16:47

Witam!
Posiadam od dość długiego czasu (3-4 lata) konto na fb. Mam na nim ponad 1500 znajomych. Konto jest fikcyjne.
Aktywność dość spora, ponieważ jest skierowane do danego grona odbiorców, nie przypadkowych ludzi.

Teraz pytanie do Was - można jakoś zarobić na takim koncie?


RE: jak wykorzystać konto fb - dzejkobs - 28-04-2015 20:11

Zawsze mozesz założyć ciekawy fanpage zaprosić znajomych. Jak fp się rozwinie wrzucaj tam linki do jakiegoś produktu z którego masz % za sprzedaż lub darmowe doładowania itp Smile pomysłów możesz mieć masę. Wystarczy chwilę się zastanowić


RE: jak wykorzystać konto fb - rekki - 28-04-2015 20:15

Sposobów jest trochę, możesz stworzyć grupę/fp, możesz też wrzucać znajomym na tablicę linki do shorte/subów/ppi/ppa.


RE: jak wykorzystać konto fb - malodobry - 28-04-2015 22:59

Mogę Ci zaproponować współpracę do serwisu. W skrócie chodzi o to że ten serwis ma próbować podbić allegro mając lepsze warunki dla sprzedających i kupujących (prace nad nim trwają wiele lat a inwestowane były grube miliony). Tam tylko się rejestrujesz, aby mieć konto tak jak na allegro. Nic za nic nie płacisz, ani nic nie musisz kupować. Jak chcesz coś kupić to kupujesz tak jak na allegro jeśli jest oczywiście korzystniejsza cena. A jeśli ktoś się zarejestruje z Twojego linku to dla Ciebie coś tam skapnie jeśli on coś kupi/sprzeda ale kosztem serwisu a nie sprzedającego. Nic się praktycznie nie ryzykuje tylko czas który się poświęca na rejestrację. No i do 7 maja jest możliwość posiadania konta uprzywilejowanego potem to już jako zwykły użytkownik, ponieważ od 7 maja rusza serwis pełną parą i rejestracja jest otwarta. Dobrze jest też rozkminić jakąś sprzedaż bo jak się teraz zacznie sprzedawać to się będzie wyżej pozycjonowanym na stronie i późniejsze sprzedaże będą łatwiej szły. No i dobrze mieć jak najwięcej kupujących/sprzedających pod sobą bo to zysk dla Ciebie.
Z czasem jeśli im się uda i tak większość osób założy tam konto, aby dokonywać korzystnych zakupów.

Ja mogę wysłać Tobie zaproszenie (mam dane do dostępu do wcześniejszej rejestracji) gdzie zarejestrujesz się z mojego linka po czym zaprosisz swoich znajomych do rejestracji tam. Im więcej ich się pod Ciebie zarejestruje to więcej zarobisz na ich zakupach/sprzedanych towarach, jeśli uda się oczywiście wybić temu serwisowi. Moim zdaniem mają duże szanse. Sporo na ten temat się dowiedziałem i jest to bardzo poważna inwestycja. W razie czego pisz na mój e-mail bądź tutaj prywatną wiadomość.


jak wykorzystać konto fb - Admin - 29-04-2015 07:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.