Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( (/Temat-Jak-uzbierac-w-miesiac-tysiaka-113153)



Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( - MagicznyMagik - 28-04-2015 16:16

Witam mam ciężką sytuacje życiową i rodzinną i muszę nazbierać 1000 zł sobie na operacje smutny nie mogę pracować a renta jest za mała , i po prostu muszę sobie jakoś poradzić czy możecie mi pomóc ? nakierować , w tydzień zarobiłem na hotcash'u 30 zł Sad obliczyłem że musze zarabiać 30 zł dziennie co dla mnie jest niemożliwe czy zostać na hotcashu ? z góry dziękuje


RE: Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( - pankokosik - 28-04-2015 16:18

Może, by tak opisać sytuacje na jakieś stronę ze zbiórkami i poprosić o pomoc?


RE: Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( - MagicznyMagik - 28-04-2015 16:20

ale jakiej ? :/


RE: Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( - szykiryki - 28-04-2015 16:29

Normalnie. Jeśli Twoja sytuacja zdrowotna/rodzinna jest rzeczywiscie trudna i potrafisz to w odpowiedni sposób udokumentować (!)- zgłaszasz się do fundacji, dostajesz oficjalną "przynależność" i potem możesz choćby na własną rekę organizować różnego rodzaju akcje charytatywne (nawet na samym FB ludzie się zbierają i wpłacają kasę na konto fundacyjne), zaangażować w to znajomych, przyjaciół. Dzięki temu możesz również brać 1% podatku.

I nie jest to specjalnie trudne- ostatnio organizowałam podobną inicjatywę dla przyjaciela, który ucierpiał w wypadku samochodowym (problemy neurologiczne przede wszystkim) i od stycznia zebraliśmy ze znajomymi prawie 10k potrzebne na rehabilitacje i operację biodra(na konto fundacyjne oczywiscie, nie do rąsi. Liczymy, że jeszcze z 1% dojdzie trochę kasy.


RE: Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( - szczygielek - 28-04-2015 16:29





weź się w garść a na pewno coś ogarniesz. Nie masz środków do małej inwestycji?


RE: Jak uzbierać w miesiąc tysiaka :( - surfer0700 - 28-04-2015 16:34

[Obrazek: 1gqIj21.png]



Chyba na operacje swojego mózgu zbierasz Jerk

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.