Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 28-04-2015 11:37

Hej, mam na imię Paulina, o zarabianiu przez internet dowiedziałam się od brata, który próbuje swoich sił w PPA, więc postanowiłam utrzeć mu nosa i dzięki rywalizacji zarobić więcej!
Moi celem jest 6000-7000zł które przeznaczę na zakup wymarzonego Volkswagena Lupo Smile.

W temacie zarabiania jestem zielona, więc polecił mi HotCash i zarabianie tam na premium sms, bo widział dzienniki innych dziewczyn i ponoć dają radę Smile.

Zamówił mi na start 10 starterów, powinny być jutro, więc dzisiejszy dzień przeznaczę na stworzenie stron na bloggerze pod parę nisz i jutro będę rozsyłała je na facebooku.
Myślałam raczej o spamie na takich FP jak wiedza bezuzyteczna, kwejk, demotywatory itp. Boję się tylko, że długo moje konta nie wytrzymają, ale zobaczymy Smile. Jutro zaktualizuję dziennik.



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - averegen - 28-04-2015 11:49

To sa wypalone strony juz niestety.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Pmxq - 28-04-2015 11:49

Chętnie poobserwuje Tongue Wysokich zarobków życzę! Big Grin


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - prololex - 28-04-2015 11:50

Zapowiada się ciekawy dziennik. Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 28-04-2015 11:58

(28-04-2015 11:49)averegen napisał(a):  To sa wypalone strony juz niestety.

Wypalone? Ale chyba nie zaszkodzi i tak coś tam "po drodze" zostawić? Smile. Oczywiście będę spamowała wszędzie co mi się tylko nawinie, pewnie w międzyczasie znajdę jakąś własną metodę Smile.

Dziękuję za miłe słowa, nie zawiodę Was! Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - morenox - 28-04-2015 13:05

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - adios123 - 28-04-2015 13:58

Hej laseczko. Zycze powodzenia. Wierze, ze osiagniesz wiele. Bede zagladal. Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - piciaszek - 28-04-2015 14:15

Będę uważnie śledził. Życzę powodzenia na HotCash, u mnie nadal niestety jakoś nie idzie. Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Kerehan - 28-04-2015 14:53

Powodzenia ! Big Grin Sam nie dawno zacząłem z zarabianiem Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - dobrydiler - 28-04-2015 15:08

Powadzenia !