Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi ThisBox] Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: Thisbox Odpowiedzi (Zadania) (/Forum-Thisbox-Odpowiedzi-Zadania-106)
+----- Wątek: [Odpowiedzi ThisBox] Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi... (/Temat-Odpowiedzi-ThisBox-Przez-ktore-z-podanych-panstw-afrykanskich-nie-przechodzi-11312)



[Odpowiedzi ThisBox] Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi... - paskur - 03-08-2010 09:33

Pytanie:
Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi równik?

Odpowiedź:
Egipt, bądź Etiopia. Różne osoby mają różne odpowiedzi.

Dopisano -Leopard


RE: [OdpowiedźThisBox]Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi równik? - kreatywny - 03-08-2010 09:36

poprawnie +


RE: [OdpowiedźThisBox]Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi równik? - adamsonm - 03-08-2010 09:44

a ja nie mam Egiptu Big Grin

u mnie chodzi o Etiopię Big Grin

[Obrazek: problemhj.png]


RE: [OdpowiedźThisBox]Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi równik? - pkrecik6 - 03-08-2010 09:47

U mnie też etiopia na szczeście uczyłem się wszystkich państw i stolic w tym roku i ich położenia to od razu ;p Big Grin


RE: [OdpowiedźThisBox]Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi równik? - kropka59 - 03-08-2010 09:54

oczywiście, ze ETIOPIA - to jest prawdziwa odpowiedź


RE: [OdpowiedźThisBox]Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi równik? - cinexik - 03-08-2010 10:18

Etiopia +


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi... - michal2612 - 03-08-2010 11:36

ja miałem Etiopia + for you


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi... - malcin69 - 03-08-2010 13:01

plus poleciałSmile


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Przez które z podanych państw afrykańskich nie przechodzi... - Mataz - 03-08-2010 19:21

+ leci Smile