Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce (/Temat-Handel-Live-Pary-walutowe-Indeksy-Surowce-113106)

Strony: 1 2


Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - PAVVLIK - 27-04-2015 19:56

Witam,
tak jak w temacie zamierzam przeprowadzić miesiac handlu live ( o ile sytuacje na to pozwola ).
Planuje wrzucac swoje zagrania z daytradingu oraz zlecenia oczekujace dlugoterminowe.
Jesli wyrazacie chec udzielania sie w takim wątku to piszcie w komentarzach, bo przeciez pamietnika dla siebie nie bede prowadzil Smile


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - Domel32 - 27-04-2015 20:20

Będę zaglądał.Smile Dużo zarobimy ?Big Grin


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - MaLiN - 28-04-2015 13:25

Gdzieś przypadkiem nie pisałeś o tym w dzienniku pracy?


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - PAVVLIK - 28-04-2015 20:00

pare tygodni temu pisalem cos podobnego, ale zainteresowanie bylo srednie.
teraz z tego co widze niewiele lepsze ;D

USDCAD 1.20927 można myslec nad Sell limitem , zobaczymy jak cena zachowa sie 70p wyzej.

AUDUSD Sell 0.80113 TP : 80p w dół.


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - PAVVLIK - 29-04-2015 12:39

DAX LONG ( obecna cena ) tp : 30p


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - MaLiN - 29-04-2015 14:40

(28-04-2015 20:00)PAVVLIK napisał(a):  pare tygodni temu pisalem cos podobnego, ale zainteresowanie bylo srednie.
teraz z tego co widze niewiele lepsze ;D

Akurat fora mają to do siebie, że nie są dobrym miejscem do tego typu akcji, tu liczy się czas reakcji. Może lepszym pomysłem byłby czat, skype, gg.


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - PAVVLIK - 29-04-2015 16:07

wlasnie widze, ze ciezko bedzie zeby to sie sprawdzilo.
jedyna alternatywa to taka zebym wrzucal zagrania oczekujace wraz z wykresem lub takie pozycje ktore zajmuje gdy rynek jest spokojny.
GBPUSD przy waznym oporze na H4, jesli ktos handluje to radze zwrocic uwage.
a co do skype / czat to raczej odpada, bo siedze na czacie z ludzmi z grupy co gramy jednym systemem, po to aby zadna okazja nam nie przepadla. Jesli macie inne ciekawe rozwiazania to piszcie, rozwazymy i zrobimy tak zeby bylo jak najlepiej Smile

PS: na Edku rowniez radze zlapac shorta z gory Smile


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - Polak123 - 29-04-2015 17:24

Nowa grupa na Skype nie wchodzi w gre? według mnie to byłoby najszybsze rozwiązanie komunikacji większej grupy ludzi Smile ewentualnie powiadomienia Sms pakiet 1000 sms 10zł każdy by sie złożył w grupie i skrypt do wysyłania do wielu odbiorców i masz informacje w ciągu paru sekund przesłaną do wszystkich Smile

Taka moja rada Big Grin

Powodzenia Smile


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - PAVVLIK - 29-04-2015 22:42

ale ja nie chce Wam dawac sygnalow na zarobienie kasy tylko chcialem zbudowac grupe ludzi z ktorymi mozna wymieniac swoje poglady na temat danych par itp. A sygnaly ktore umieszczam mozna potraktowac jako "bonus ".
Mam nadzieje, ze ktos skorzystal z info o kablu i edku..

screen z kabla :
http://scr.hu/6v2w/u03x5

jeszcze mozna sie podlaczyc w shorta, ale chodza pogloski o oslabieniu sie dolara takze prosze o rozwage Big Grin .


RE: Handel Live / Pary walutowe / Indeksy / Surowce - Polak123 - 03-05-2015 15:17

@PAVVLIK Możesz usunąć skrzynkę bo wiadomości nie dochodzą? :/