Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto ma microworkers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam konto ma microworkers (/Temat-Sprzedam-konto-ma-microworkers-11310)



Sprzedam konto ma microworkers - Yanke$ - 03-08-2010 09:15

Witam, mam do zaoferowania kont na microworkers - stronie, na której wykonując zadania typu kliknięcie 'Lubię' na facebooku albo założenie gdzieś konta, dostajemy pieniądze. Najniższa stawka to 0.1$. Po więcej informacji proszę zgłaszać się na PW.
Na koncie posiadam 1,72 $ i trzy zadania jeszcze nie zaakceptowane. Za konto chciałbym 0.5$. (cena do negocjacji).
Pieniądze za konto przyjmuję na PayPal.


RE: Sprzedam konto ma microworkers - haggard - 03-08-2010 09:19

Btw. na start masz 1$ za rejestrację. Na wypłatę się chyba bardzo długo czeka, ja już kilka dni czekam na 11$ i 0 odpowiedzi.

Jednak opłaca się za 0,5$ kupić. Zaoszczędzasz 0,2$ Tongue


RE: Sprzedam konto ma microworkers - Yanke$ - 03-08-2010 09:22

No tak, na start 1$, ale zawsze dobre te 0.2$ zaoszczędzone. Czekasz kilka dni i mówisz, że długo się czeka na wypłatę ? To Ty chyba jeszcze dług na wypłatę nie czekałeś Big Grin
Stronka jest jak najbardziej opłacalna i co najważniejsze wypłacalna (mimo opóźnień). Warto spróbować. Zapraszam do kupna ! Przypominam, że cena jest do negocjacji !


RE: Sprzedam konto ma microworkers - haggard - 03-08-2010 09:26

Czy ty coś dostałeś? Myślę, że nie.

Każdy sprzedający będzie polecał swój "produkt", oczywiste.


RE: Sprzedam konto ma microworkers - Yanke$ - 03-08-2010 09:39

Ja bezpośrednio od nich nie, ale kolega dostał wypłatę od nich 10 $, czekał około 1.5 tygodnia ale jest zadowolony z serwisu i mi go polecił. Jako że nie mam czasu robić kont i się w to bawić przynajmniej na razie (wyjazd) sprzedaję konto.


RE: Sprzedam konto ma microworkers - cpr - 03-08-2010 10:12

Ja ze swojej strony bardzo polecam stronę bo sam już wyciągnąłem ponad 120$.
W każdym razie radzę kupować konta (jeśli już) tylko zweryfikowane PIN`em- W przeciwnym wypadku nie dostaniecie żadnej wypłaty!!!


RE: Sprzedam konto ma microworkers - Yanke$ - 03-08-2010 11:21

Żaden problem - mogę zweryfikować konto pinem w każdej chwili, tylko że taka weryfikacja razem z kontem będzie kosztować 0.75 $. Chętni niech piszą tutaj albo na PW.

--
Odświeżam, na koncie jest już 1,82$ a cena bez zmian !!!


Sprzedam konto ma microworkers - Roben - 30-07-2012 11:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.