Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Viralka jak to odpalić.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Viralka jak to odpalić.. (/Temat-Viralka-jak-to-odpalic-113092)

Strony: 1 2


Viralka jak to odpalić.. - BossSH - 27-04-2015 16:19

Zakupiłem ostatnio zwykłą viralkę która ma działać bez aplikacji, wyskakuje obrazek ktoś zamyka dwa razy w krzyżyk i się udostępnia na tablicy i tyle. Nie wiem za bardzo jak z tym ruszyć wszystkim po kolei żeby to działało tak jak trzeba. Dostałem taką instrukcje http://zapodaj.net/c1528014d893a.png.html są tutaj zaznaczone jakieś rzeczy typu id grupy id nasze lecz dalej nie ma nic więcej co mam z tym zrobić co gdzie dać żeby to działało. Ktoś może jakoś krok po kroku opisać co trzeba zrobić żeby to działało na gotowych programach nie na własnym LP. Smile


RE: Viralka jak to odpalić.. - gutek126p - 27-04-2015 17:36

NR musisz mieć dobry temat virala
nr 2 Ten Viral już nie działa Jerk2beka


RE: Viralka jak to odpalić.. - Toskan - 27-04-2015 17:52

@gutek126p i z czego sie smiejesz?? Ze ktos wjb@l kolege na mine? To takie 'polskie'...ehhh


RE: Viralka jak to odpalić.. - BossSH - 27-04-2015 20:04

Mam rozumieć że to co dostałem już nie zadziała tak? W czym tkwi problem i czy to się da naprawić czy po prostu jest już blokowane przez FB?


RE: Viralka jak to odpalić.. - xRevolution - 27-04-2015 20:18

(27-04-2015 20:04)BossSH napisał(a):  Mam rozumieć że to co dostałem już nie zadziała tak? W czym tkwi problem i czy to się da naprawić czy po prostu jest już blokowane przez FB?

Ile za to dałeś?


RE: Viralka jak to odpalić.. - BossSH - 27-04-2015 20:22

50zł... facepalm Jeśli faktycznie to nie działa to możecie się śmiać ale chciałem od czegoś zacząć a wiedza jest jaka jest ...


RE: Viralka jak to odpalić.. - selfie - 27-04-2015 20:38

Chodzi mniej więcej o coś takiego? http://magdalenaogoreknago.tumblr.com/ ?


RE: Viralka jak to odpalić.. - BossSH - 27-04-2015 21:16

Coś takiego tylko wiadomo inaczej to graficznie wygląda, jest napis ze strona używa cookies i żeby zamknąć to trzeba dwa razy w X i strzałka pokazana do tego X i na dole duże ciastko tak to wygląda od strony graficznej Smile


Odp: Viralka jak to odpalić.. - Radiant - 28-04-2015 10:27

Na to wychodzi kolego, że wyjebałeś pieniądze w błoto.

Jakiś czas temu udostępniłem tego typu skrypt za free.

Wystarczyło użyć wyszukiwarki. Smile


RE: Viralka jak to odpalić.. - BossSH - 28-04-2015 12:47

Szukałem pytałem ale dużo takich rzeczy które są darmowe i w miarę pewne to są w strefie do której niestety nie mam dostępu, co z tą viralką jest nie tak że się jej odpalić nie da? Jakie teraz są co działają czym się różnią?