Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[MTV]Kupowanie/Sprzedawanie inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: [MTV]Kupowanie/Sprzedawanie inwestycji (/Temat-MTV-Kupowanie-Sprzedawanie-inwestycji-113082)



[MTV]Kupowanie/Sprzedawanie inwestycji - xXOficerXx - 27-04-2015 14:05

Witam.

W PV/MTV jestem na razie tylko od miesiąca, i ostatnio zaczołem codziennie inwestować 10$, a potem sprzedawać z 0.50$ - 1$ zysku. Tym samym miesięcznie mam zysk ok. 8-15$, podczas gdy w normalnym invescie 10$ miałbym 17$ zysku (7$ z kosztami inwestycji). Ale mniejsza o to, zastanawia mnie mianowicie, dlaczego ludzie kupują te investy? Przecież mogliby sami zainwestować przykładowo 10$, a nie kupować za 11$ investa od gracza.

Czekam na odpowiedzi Idea


RE: [MTV]Kupowanie/Sprzedawanie inwestycji - Wizygran - 27-04-2015 15:27

Mnie też to zastanawia.
Kupiłem drożej kilka inwestycji niż gdybym sam zainwestował.
Liczyłem że wygląda to tak że te % które ma osoba sprzedająca przechodzą do mnie, jednak gdy je kupiłem miałem 0%, tak samo jak w przypadku inwestycji które sam kupiłem.

Ktoś wyjaśni na czym to polega?


RE: [MTV]Kupowanie/Sprzedawanie inwestycji - Tomcato - 27-04-2015 16:18

Ludzie kupują bo są limity inwestycji dziennej 10$ na plan 170,2%. Więc kalkuluje im sie zapłacić te 50 centów więcej za możliwość kupienia kilku planów na dzień.

Wizygran: Najprawdopodobniej kupiłeś plan od kogoś kto dopiero co w niego zainwestował i nie zdążył jeszcze na siebie zarobić Smile


RE: [MTV]Kupowanie/Sprzedawanie inwestycji - Wizygran - 27-04-2015 17:48

Tak właśnie myślałem, to ładnie wtopiłem hajs.. Tongue