Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb - Jak obchodzić się z Facebookiem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fb - Jak obchodzić się z Facebookiem? (/Temat-Fb-Jak-obchodzic-sie-z-Facebookiem-113065)



Fb - Jak obchodzić się z Facebookiem? - Martin676 - 26-04-2015 22:48

Witam. Nurtuje mnie jedno pytanie. Jak spamować, żeby nie wyłapać za szybko bana Big Grin ?

Ostatnio, tj. kilka dni temu, dorwałem konto, bodajże 4 letnie - perełka, idealna do spamu. Wytrzymała co prawda 3 dni ostrego spamu (Ninia Blaster, przerwy między pisaniem postów 10-25s. i po 100 postach odpoczynek 10 min i tak całą dobę). Konto zakupione dzisiaj, wytrzymało niespełna 4 godziny spamu Ninja Blasterem, a stażem nie odbiegało wiele od poprzednika. Rok różnicy.
Tutaj pytanie, jak spamować z głową? Jak wykorzystać w 100% potencjał konta, na które wydaliśmy $$ (co drugi temat na pchlim targu to sell/buy konta stażowe Smile).
Ostatnio moje inwestycje są bardzo nieregularne. Bilans z 3 dni wygląda tak.
Wydane i zarobione 95zł/123,50

Bujanie się w takich różnicach to żaden zarobek Wink A zakupione konto ma żywotność jak mucha :-(
Treściwe odpowiedzi nagradzam reputami Wink


RE: Fb - soluffka - 27-04-2015 07:29

Nie mam za dużego doświadczenia, ALE polecam sobie ustawić ninja blastera 65-90s i przerwa 5 min po 10 postach. Najlepiej mieć 2 konta i na przemian spamować co 2 dni. Po każdym wylogowaniu wyczyścić kukizy i zmieniać ip, najlepiej też korzystać z trybu inkognito. Pozdrawiam tutaj HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh


RE: Fb - Tomono - 27-04-2015 12:34

1 konto po 1 poście na grupę dziennie, i najlepiej mieć kilkanaście/dziesiąt kont Smile


RE: Fb - prelude - 27-04-2015 12:39

przede wszystkim w ninja korzystać ze spinowanych tekstów... nie walić tym samym tekstem ciągle i tym samym linkiem...


RE: Fb - Martin676 - 28-04-2015 13:10

a jak ustawić pulę słów i linków, z których NB będzie losował który wstawić? Wink


RE: Fb - prelude - 28-04-2015 13:21

po prostu jak dodajesz jakiś tekst do ninja, przykładowo:

Ala ma kota

to dodaj go w postaci synonimów

{Ala|Wiola|Basia|Kasia} {ma|miała|chciała mieć|udusiła} {kota|psa|chomika} ;]

ninja będzie losował wyrazy z tych klamr i powstaną różne zdania

Teoretycznie możesz jeszcze dodać różne wersje z różnymi linkami przez ADD jeśli dobrze pamietam, ale mi jakoś z tego nie chciało losować...i ciągle brało 1 wersje


RE: Fb - Martin676 - 28-04-2015 14:41

Czyli zmiana wyrazów i przerwa 5-10 min po 100 postach? Smile


RE: Fb - prololex - 28-04-2015 15:01

Ja Ci polece najlepszy sposób - rusz głową i nie spamuj na grupach, bo to jest wypalone. Można wrzucać jakieś treści na grupy, ale dany link powinien być związany z grupą i kierować na lp, a nie spam wejdź w doładowania itp.


RE: Fb - lukasilestam - 05-05-2015 21:43

(28-04-2015 15:01)prololex napisał(a):  Ja Ci polece najlepszy sposób - rusz głową i nie spamuj na grupach, bo to jest wypalone. Można wrzucać jakieś treści na grupy, ale dany link powinien być związany z grupą i kierować na lp, a nie spam wejdź w doładowania itp.
del