Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kukiz87 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy kukiz87 (/Temat-Dziennik-pracy-kukiz87-113064)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 26-10-2016 23:39

Wczoraj czyli w środę zarobiłem :

Na Firesubie 32,80

[Obrazek: ywthmU.jpg]

Oraz na Leadnow 72 zł

[Obrazek: eaJEd1.jpg]

Wszystko na Fb spam 4 godzinny starą jak świat niszą, cieszy mnie ze leadnow ruszyło wreszcie i coś zaczeło wpadać


RE: Dziennik pracy kukiz87 - Mikey - 26-10-2016 23:49

Stara jak świat nisza czy gotowy LP? Na FireSub używaj kuponów, powodzenia!


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 26-10-2016 23:55

Gotowy landing do pobrania z czymś oklepanym. No wiem o tych kuponach właśnie skonczył mi sie na 8 zł na suba i teraz mam 10% na suba , ale operowałem troche stawka pomiedzy sub/a premium


RE: Dziennik pracy kukiz87 - Mikey - 26-10-2016 23:56

Pisz na GG, podam Ci pare kuponów


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 30-10-2016 12:12

Wczorajszy dzien to 72 zł na Leadnow i na Firesubie niestety od dwóch dni nic Sad

[Obrazek: 7JGaZt.jpg]

Cały czas myślę nad jakąs niszą bo ta na górze zaczyna się wypalać , ale ni cholery człowiek nie ma pomysłu na nic , tzn tfuu pomysł może ma ale zdolności do zrobienia takiej strony już nie


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 03-11-2016 00:35

2 Listopada to następujące zarobki :

36 zł z Firesuba automat , wejscia z googla coś musiało skoczyć do góry

oraz Leadmore 3 ledy , po spamie na 1 grupie , dlaczego na 1 tylko bo niestety FB nie chce ze mną współpracować, nie mogę wogóle postów w grupach zamieszczać, dodaje post ze zdjęciem i z automatu post jest usuwany znika odrazu po dodaniu ;/

[Obrazek: 8V1jiU.jpg]

Określam sobie cel na Listopad w związku z wysoką stawką na Firesub jaką jest 8 zł
Jeżeli nie zarobie 800 zł w Listopadzie , to raczej kończę zabawe z subami, niestety nie idzie zbytnio , pochłania mnie to za duzo czasu , siedzę całe dnie myśle próbuje i czasem cały dzień mija za 0 zł

Listopad 54/800zł


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 17-11-2016 22:00

Połowa listopada za pasem, a u mnie jakiś kokosów nie ma, Fb niestety mnie nie lubi i odrazu banuje konta , zarobek głównie ze stron które pną się w góre google + mały spamik na stronach nic więcej. W głowie kilka pomysłów jest, ale na tym się kończy, niestety nie mogę nic wymyślać gdzie to promować. Głowę mam zapchaną problemami i to pewnie w dużym stopniu przesłania mi myślenie.Córki nie widzialem już 3 lata, długo zakręcona historia, była partnerka wywiozła mi dziecko za granice...plus do tego kupa długów. Gdybym był wstanie chodź jeden dzien zapomnieć o tym wszystkim może by coś ruszyło a tak niestety, tylko proste i prymitywne środki mi przychodzą do głowy...

Stan na 17 Listopad

zarobek z 3 serwisów:

406/800

Firesub Obecnie większość konfiguracji
Leadmore 3 linki w google dość wysoko
Leadnow kilka linków z downloadem


RE: Dziennik pracy kukiz87 - Toskan - 17-11-2016 22:40

Jesli spamujesz na fb sprobuj robic to recznie (zakladac konta rowniez) na mobilnym necie w telefonie.


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 08-12-2016 00:59

Podsumowanie Listopada


Cele założone 800 zł

Zarobione - ok 850 zł

Firesub 580 zł
Leadmore 140 zł
Leadnow 64 zł
Mylead 30 zł
Leadnetwork 40 zł

co daje razem ok 850 zł
Cel zarobkowy przekroczony
Zarabiam 95 % Firesub , tam mam wszystkie konfiguracje bieżące i tam promuje, reszta serwisów to full automat , gdzieś są jakieś pozostałości linków , nawet nie wiem gdzie i czasem cos wpada.

Jak działam co promuje ?
Mam 3 strony Gry pc / konkursy / hacki strony mam wysoko w google ale zarobek z tego mam bardzo bardzo mały nie wiem czemu , próboje coś na Fb działać i na portalach ogłoszeniowych

Nie mam totalnie pomysłu co i jak robić , tak , mówi wam to gość co kręcił kiedyś dniówki po 1000 zł



Dziennik pracy kukiz87 - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.