Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kukiz87 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy kukiz87 (/Temat-Dziennik-pracy-kukiz87-113064)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik pracy kukiz87 - eciver - 12-05-2015 12:10

To słaba wiadomość. Co żeś takiego zrobił? Czekamy na więcej info.


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 13-05-2015 21:03

Wjechali mi na chate bo mialem ogloszenie sprzedazy na jednym z forum czegos co jest zakazane . tylko ogloszenie nic nie sprzedałem o to podejrzewam ze byl wjazd , zabrali mi 1 pudełko leków które mialem na sprzedaz + nasza klasa oskarzyła mnie ze w 3 przypadkach pobrałem ich logo podczas spamu do swojego profilu , jedno i drugie do 2 lat pozbawienia wolnosci.

policjant pytał czy jak pisałem te wiadomosci z tych kont na klasie czy wysyłałem ludzia te doładowania Jerk2 tłumaczyłem mu jak to działa gosc nie wiedział o co chodzi Jerk2

i na sam koniec otworzyli sobie laptopa a tam moje pirackie skarby ;/ i zabrali go do analizy , pech totalny ! dziwnie troche bo płyty mi znalezli cd dvd gry filmy programy i tego nie zabrali ani sie nie czepiali , a zobaczyli offica na dysku photoshopa i call of duty i sie przyczepili


Odp: Dziennik pracy kukiz87 - Radiant - 14-05-2015 10:44

Heh, trzeba szyfrować dyski kolego. Smile


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 15-05-2015 14:09

11-14 Maj



Pisze podsumowanie z kilku dni , nie mam ostatnio zbytnio czasu tyle , tylko tyle aby lekko pospamować i zautomatyzować zarobek.

Wszystko na starej niszy , jak widac jest na topie ciągle

506/120zł

454,50/150zł (cel minimum dzien 30 zł)

W maju zarobiłem :

1674/1300

cel miesieczny przekroczony w połowie miesiaca , dobrze jest teraz pracuje sporo ale musze znalezc czas na dorobienie kilku kont fb i zaczynac prace na nowo , napedzać automat


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 18-05-2015 11:40

15-18 Maj




Podsumowanie z kilku dni
Wszystko na starej niszy , jak widac jest na topie ciągle

528/120zł(cel minimum dzien 30 zł)



W maju zarobiłem :

2190.00 zł/1300 366 rejestracji

cel miesieczny przekroczony w połowie miesiaca , zaczynam szukac porad prawnych w celu odpowiedzenia sobie na pytanie czy to jest legalne. Pieniadze przychodzą za łatwo, mimo ze oczywiscie mam stopke. kazdy mówi coś innego na forum prawnym ze to jest legalne na innych ze nie i sam juz nie wiem co o tym myśleć

w sobote spamowałem 1 godzine efekty widać w postaci zarobków wyżej


Prawdopodobnie moja nisza na dniach bedzie na sprzedaż dla dwóch osób ! musze sie zastanowić nad tym ale myśle że ok czwartku będzie oferta niszy


RE: Dziennik pracy kukiz87 - Epickan - 18-05-2015 16:58

Gratuluje zarobków. Temat sub sms czy premium jest "śliski" Big Grin


RE: Dziennik pracy kukiz87 - eciver - 19-05-2015 11:46

Cytat:w sobote spamowałem 1 godzine efekty widać w postaci zarobków wyżej
Niezły wynik jak na taki nakład pracy. Wink

Cytat:Prawdopodobnie moja nisza na dniach bedzie na sprzedaż dla dwóch osób ! musze sie zastanowić nad tym ale myślę że ok czwartku będzie oferta niszy
Dlaczego sprzedajesz niszę? Nie boisz się o swoje zarobki? Czy masz już coś nowego?


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 19-05-2015 22:13

Mam coś nowego na oku mniej kontrowersyjnego , szczerze mówiąc to boję sie troche to dalej puszczać zresztą swoje już zarobilem na tym, gdyby konkretnie co dzien promować strone to mysle ze w skali miesiaca spokojnie 4 k można osiągnąc i wiecej


RE: Dziennik pracy kukiz87 - morenox - 19-05-2015 23:29

To nie ma co spamować na NK Big Grin Jak psiarnie można mieć na karku :/


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 20-05-2015 09:24

Nisza nie polega na nk Wink tylko Facebook ale dość offtopu w tym temacie Wink badzcie na bieżąco w dziale kupie sprzedam