Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kukiz87 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy kukiz87 (/Temat-Dziennik-pracy-kukiz87-113064)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 03-05-2015 00:07

Poprostu chodzi mi oto że byłem w stanie zarobić 300 zł 600 zł dziennie a nawet 1000 a wiadomo jak to się mówi apetyt rosnie w miare jedzenia , niedawno zaczynałem a tu nagle taki przeskok kwot z 24 zł dziennie na 300 zł , moze przesadziłem fakt faktem Wink ale jestem w stanie utrzymać taki poziom przez kilka dni pod rząd no ale zobaczymy jak to będzie , teraz coś czuje ze spadek mogę mieć , mam mnóstwo obowiązków w pracy w domu i inne ważne sprawy , będe mocno ograniczony czasowo , no ale zobaczymy co najblizsze dni przyniosą !


RE: Dziennik pracy kukiz87 - jarekxD - 03-05-2015 01:34

@[kukiz87] Mógłbyś odpowiedzieć na pw? Smile


RE: Dziennik pracy kukiz87 - Nexudus - 03-05-2015 06:40

Jaka ty musisz miec prace skoro od niej nie odchodzisz i nie zajmujesz sie subami Big Grin


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 03-05-2015 09:23

szczerze ? zapierd... na magazynie w markecie... ale mam umowe o prace jestem dobry w tym co robie i wiem ze prace bede miał i miał na długo długo , natomiast z subami nie wiem co bedzie jutro , za miesiac czy za rok , moze wprowadzą jakąs nowelizacje i wszystko sie spier...4


RE: Dziennik pracy kukiz87 - prelude - 03-05-2015 09:51

bardzo dobre podejscieSmile gromadz hajs i jak bedziesz mial konkretna sume to wtedy pomysliszWink


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 04-05-2015 04:14

3 Maj


Dzień nie najgorszy , jak na niedziele , jestem zadowolony, tym bardziej ze nisza się nieco wchłoneła, założenia miałem jeszcze inne nieco niz sam spam , ale sie totalnie rozleniwiłem Jerk2

Co zrobiłem ?

-Spam po grupach ok 5 godzin , załzenia były nieco inne , miałem puscic jeszcze linki w inne miejsca ale totalnie nic mi sie nie chciało , moze dziś to zrobie jak wrócę z work pokerface

-Plan na najblizsze dni ?
Konta Fb co najmniej 2 sztuki pilne !
Grupy Fb ! Dla niedowiarków, pracuje na ok 50 grupach ! tak tak mam ich tylko 50 , a jednak wyciągam siano dośc niezłe.Czytam gdzieś że ktoś ma na koncie ich 1000 Big Grin nieżle mieć tyle grup i nie potrafić wykorzystać ich potencjału Jerk2

30/262,50

W Maju zarobiłem:
681/1300


RE: Dziennik pracy kukiz87 - eciver - 04-05-2015 19:34

Może niekoniecznie ważna jest ilość, a jakość. W sensie, że lepiej jest mieć 50 grup z odpowiednim targetem, niż tysiąc przypadkowych. Chyba, że Twoja 50 jest przypadkowa. Tongue Jak dziś wyniki?


RE: Dziennik pracy kukiz87 - DanteR - 04-05-2015 20:10

kukiz87 - może polecisz jakiegoś virala , od kogo kupic ? Może masz do sprzedania ?
Czekam na PW


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 04-05-2015 20:10

Dzis bardzo bardzo zle Wink ale opisze k połnocy , wszystko padło , wieczorem sklejane od nowa 4


RE: Dziennik pracy kukiz87 - kukiz87 - 04-05-2015 23:07

4 Maj

Dramat ogólnie , dziś pare groszy tylko, ale tez cieszy jak każda złotówka z internetu

Co robiłem ?

-Do 14 w pracy , potem reszta domowych obowiązków , nisza padła razem z kontem , wieczorem zrobiłem 2 nowe konta na Fb , oczywiscie weryfikacja , zakupiłem 400 nowych grup i podczas spamu jedno i drugie konto padło smutny , pierwszy raz tak miałem , nigdy podczas spamu konta nie padały , a dziś ? nie mam pojęcia co się stało,

Do piątku pracuje na popołudnie , więc ciezko mi będzie coś więcej zarobić w ciągu najblizszych dni ale zobaczymy , podczepiłem kilka linków w serwisach , może to coś da

w weekend znów trzeba ostro się zabrać do pracy aby znów kilka dobrych stówek było

24/30

W maju zarobiłem: 693 zł/1300