Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum (/Temat-Zlecenia-Praca-graficzna-logo-na-forum-113062)

Strony: 1 2


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - elektryczna - 05-05-2015 15:35

[Obrazek: nvb6t0.jpg]

[Obrazek: 2hog3z9.jpg]


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MrocznyKILL - 05-05-2015 15:51

(05-05-2015 15:35)elektryczna napisał(a):  [Obrazek: nvb6t0.jpg]

[Obrazek: 2hog3z9.jpg]

Ostatnie 2 małe poprawki:
-obrócenie oka (aby było w naturalnej pozycji)
-większa czcionka na tabliczce ponieważ logo mocno zimniejsze a obawiam się że wtedy tabliczka będzie nieczytelna


I proszę o wycenę pracy i tym samym zdjęcie znaku wodnego.


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - elektryczna - 05-05-2015 15:58

[Obrazek: fbby2s.jpg]

tak ma być oko? czy normalnie w poziomie?

już piszę wiadomość na pw.


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MrocznyKILL - 05-05-2015 20:00

Ceny zaproponowanie przez osoby które się do mnie zgłosiły zmusiły mnie do stworzenia czegoś na własną rękęWink

[Obrazek: Bez_nazwy.png]


Jeśli ktoś ma chrapkę na pracę amatora za "parę groszy" mogę i dla niego coś stworzyćWink


btw: praca będzie umieszczona na białym tle i z tego co widzę na ciemnym wygląda nie najlepiej dlatego proszę zerknąć na link bezpośrednio http://s24.postimg.org/yfzazeh05/Bez_nazwy.png


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MaLiN - 12-05-2015 00:58

Dodam swoją opinię - poprzednie projekty wypadły o wiele lepiej. Twój projekt jest mało widoczny, ciężko odczytać - to taka moja uwaga Wink


[Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - Roben - 12-05-2015 17:12

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.