Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum (/Temat-Zlecenia-Praca-graficzna-logo-na-forum-113062)

Strony: 1 2


[Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MrocznyKILL - 26-04-2015 21:12

Zlecę wykonanie loga na forum.

Opis zlecenia:
Logo rzecz jasna na przeźroczystym tle.
Logo ma zawierać w sobie nazwę forum + grafiki udające litery.
Grafika (napis) mile widziana pod lekkim kątem a nie jedno pod drugim jak od linijki.
"BalkaWOku.pl"
Chciałbym aby napis Belka był na samej górze a litera "l" wyglądała jak drewniana belka. Pod słowem belka znajdowała by się litera "W" z tym że jedna z lini litery "W" stanowiła by drewniana belka z poprzedniego wyrazu.
Belka sięgała by aż do trzeciej lini w której byłby napis "oku" z czego litera "O" powinna wyglądać jak oko w którym znajduje się koniec belki z pierwszego wyrazu. Po słowie "oku" niezwymyślanyWink dopisek ".pl".


Przed przystąpieniem do pracy proszę o wycenę takiego zlecenia na PW.


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - macek96 - 27-04-2015 09:30

Spróbuję się podjąć wieczorkiem wstawię coś Smile


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - macek96 - 27-04-2015 12:45

[Obrazek: asasasasa.jpg]
Taki mały projekt hehe

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]
Ew coś takiego


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MrocznyKILL - 27-04-2015 12:57

(27-04-2015 12:45)macek96 napisał(a):  [Obrazek: asasasasa.jpg]
Taki mały projekt hehe

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]
Ew coś takiego

Co prawda logo spełnia podane warunki lecz z chęcią dorzucę nieco więcej do budżetu aby otrzymać coś z większym polotem Wink


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - macek96 - 27-04-2015 12:59

rozumiem rozumiem Big Grin Logo robione na szybko nie powiem , jak bym miał więcej czasu to postaram się zrobić coś lepszego ale niczego nie obiecuję Smile


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MrocznyKILL - 04-05-2015 14:03

Up.


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - elektryczna - 05-05-2015 14:26

Jeśli się spodoba to po wpłacie usunę znak wodny.
Na tej drewnianej tabliczce można umieścić jakieś motto strony lub jakaś informacja
czym zajmuje się strona.
Ewentualnie można nanieść poprawki jeśli się nie spodoba.
Jeżeli logo wyda się zbyt ponure to można na tą belkę nanieść coś zielonego jakąś trawkę lub grzybki Smile muchomorki,
że coś z tego wyrasta, nie wiem dokładnie o czym ma być strona.

[Obrazek: 20a8lms.jpg]


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MrocznyKILL - 05-05-2015 14:44

(05-05-2015 14:26)elektryczna napisał(a):  Jeśli się spodoba to po wpłacie usunę znak wodny.
Na tej drewnianej tabliczce można umieścić jakieś motto strony lub jakaś informacja
czym zajmuje się strona.
Ewentualnie można nanieść poprawki jeśli się nie spodoba.
Jeżeli logo wyda się zbyt ponure to można na tą belkę nanieść coś zielonego jakąś trawkę lub grzybki Smile muchomorki,
że coś z tego wyrasta, nie wiem dokładnie o czym ma być strona.

[Obrazek: 20a8lms.jpg]

Zmierzasz w dobrym kierunku. Kilka poprawek i z chęcią odkupię logo (wyślij na PW ostateczną cenę).

Co chciałbym zmienić:
-Jak napisałem w opisie chciałbym aby belka nie była prostopadle
-Na tabliczce może znajdować się napis "Zakazane tematy" forum ma być głównie o teoriach spiskowych i co nieco o polityce lub też rozważam podmianę głównej tematyki na głównie o polityce a teorie skipowe były by zaledwie dodatkiem.
-W tle proszę umieść masońską piramidę BEZ zwieńczenia.


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - elektryczna - 05-05-2015 15:06

(05-05-2015 14:44)MrocznyKILL napisał(a):  
(05-05-2015 14:26)elektryczna napisał(a):  Jeśli się spodoba to po wpłacie usunę znak wodny.
Na tej drewnianej tabliczce można umieścić jakieś motto strony lub jakaś informacja
czym zajmuje się strona.
Ewentualnie można nanieść poprawki jeśli się nie spodoba.
Jeżeli logo wyda się zbyt ponure to można na tą belkę nanieść coś zielonego jakąś trawkę lub grzybki Smile muchomorki,
że coś z tego wyrasta, nie wiem dokładnie o czym ma być strona.

[Obrazek: 20a8lms.jpg]

Zmierzasz w dobrym kierunku. Kilka poprawek i z chęcią odkupię logo (wyślij na PW ostateczną cenę).

Co chciałbym zmienić:
-Jak napisałem w opisie chciałbym aby belka nie była prostopadle
-Na tabliczce może znajdować się napis "Zakazane tematy" forum ma być głównie o teoriach spiskowych i co nieco o polityce lub też rozważam podmianę głównej tematyki na głównie o polityce a teorie skipowe były by zaledwie dodatkiem.
-W tle proszę umieść masońską piramidę BEZ zwieńczenia.


Ta piramida wygląda mniej więcej tak?
jeśli jestem w błędzie to proszę o przykład zdjęcia
[Obrazek: wielkapieczec.jpg]


RE: [Zlecenia] Praca graficzna- logo na forum - MrocznyKILL - 05-05-2015 15:11

(05-05-2015 15:06)elektryczna napisał(a):  
(05-05-2015 14:44)MrocznyKILL napisał(a):  
(05-05-2015 14:26)elektryczna napisał(a):  Jeśli się spodoba to po wpłacie usunę znak wodny.
Na tej drewnianej tabliczce można umieścić jakieś motto strony lub jakaś informacja
czym zajmuje się strona.
Ewentualnie można nanieść poprawki jeśli się nie spodoba.
Jeżeli logo wyda się zbyt ponure to można na tą belkę nanieść coś zielonego jakąś trawkę lub grzybki Smile muchomorki,
że coś z tego wyrasta, nie wiem dokładnie o czym ma być strona.

[Obrazek: 20a8lms.jpg]

Zmierzasz w dobrym kierunku. Kilka poprawek i z chęcią odkupię logo (wyślij na PW ostateczną cenę).

Co chciałbym zmienić:
-Jak napisałem w opisie chciałbym aby belka nie była prostopadle
-Na tabliczce może znajdować się napis "Zakazane tematy" forum ma być głównie o teoriach spiskowych i co nieco o polityce lub też rozważam podmianę głównej tematyki na głównie o polityce a teorie skipowe były by zaledwie dodatkiem.
-W tle proszę umieść masońską piramidę BEZ zwieńczenia.


Ta piramida wygląda mniej więcej tak?
jeśli jestem w błędzie to proszę o przykład zdjęcia
[Obrazek: wielkapieczec.jpg]

Tak o to chodzi. Lecz proszę umieść piramidę bez szczytu (oka).