Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wieksza ilosc linkow w programie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Wieksza ilosc linkow w programie? (/Temat-Wieksza-ilosc-linkow-w-programie-113026)

Strony: 1 2


Wieksza ilosc linkow w programie? - kesn_ - 26-04-2015 13:07

Czy jest mozliwośc zwiększenia ilosć linków na program bo max można 20, można napisać w tej sprawię do supportu?


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - selfie - 26-04-2015 13:20

Jaki program ?podejrzewam że Movie Smile


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - kesn_ - 26-04-2015 13:36

(26-04-2015 13:20)selfie napisał(a):  Jaki program ?podejrzewam że Movie Smile
Pobieranie,


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - selfie - 26-04-2015 13:40

Nie musisz dodawać nowych wystarczy jeden czysty i w ten sposób tworzysz z niego link dynamicznego:


c.xydz1.pl/r/9glenie/1.zip/a:Arek/s:69/d:52

Gdzie / to zmiana nazwy pliku, A to osoba dodająca, S: wielkość pliku, D: Liczba pobrań.

Po prostu edytujesz i wklejasz tam gdzie chcesz Smile


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - szykiryki - 26-04-2015 14:20

Tak jak pisze selfie, akurat w pobieraniu możesz miec nieskonczoną ilosc linków Smile .

Ale pisać mozesz Smile. Na poczatku bylo tylko 10 linków, ale po prosbach uzytkowników zwiekszyli do 20.


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - kesn_ - 26-04-2015 14:53

Mam jeden link i w nazwie linku daje link dynamiczny?


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - selfie - 26-04-2015 14:58

(26-04-2015 14:53)kesn_ napisał(a):  Mam jeden link i w nazwie linku daje link dynamiczny?

Może zarabianie w subach nie jest dla Ciebie? Wink Napisałem Ci jak byk- nawet dodałem przykład linku i co masz wstawić...

I potem tylko dostosowujesz go do swoich potrzeb- Czyli masz Plik A zmieniasz nazwę pliku w linku na A, a potem ten sam link przy pliku B wklejasz tylko zmieniasz parametr Nazwy.


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - kesn_ - 26-04-2015 15:08

Ok chyba jest ok, dałem wzór w nazwię pliku i na dole zmieniałem parametry i zmienia się czyli jest ok.


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - kesn_ - 26-04-2015 16:19

Nie wie co jest ale mam teraz błąd 404 albo wogóle mi nie wyświetla mam /nazwapliku/a:osoba dodająca/s:wielkość pliku/d:ilośćpobrań po zmianie tych wartości nic.


RE: Wieksza ilosc linkow w programie? - feellove - 26-04-2015 16:33

normalnie generujesz najpierw czysty link, bez danych np:

nu7.pl/7Pxps/

do tego dodajesz w pasku przeglądarki nazwe/autora/wielkosc/pobrania

tak jak mowi selfie. Jak mamy Ci wytlumaczyc inaczej, zebys ogarnal?