Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) (/Temat-WSZYSTKO-razy-x-Pode-mna-masa-ludzi-Serwis-113024)

Strony: 1 2


WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - BuLa1100 - 26-04-2015 12:46

Witam Smile
Posiadam Fanpage ( aktualnie ) gdyż w trakcie strona internetowa Smile
Mam pod sobą kilkaset osób, które bardzo chętnie wykonują moje zadania związane z czymkolwiek ( darmowym ) tj. różnego rodzaju rejestracje, lajki no zupełenie cokolwiek Smile

Przyjmuje zlecenia na zadania

Wytyczne :
* Przyjmuje praktycznie każde zlecenie
* Minimalna stawka za osobę 10 gr ( za wykonanie zlecenia )
* Minimum mnożnik ( tj . wytyczna ile osób ma wykonać zadanie ) to 10
* Oczywiście są to normalni ludzie, więc każde wykonanie zadania to inny komputer / ip . Wszyscy użytkownicy to polacy

Więcej informacji na PRIV
Podaje również adres Fanpage i odpowiadam na wszelkie pytania


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - RaiZeN - 26-04-2015 20:54

Zleciłem napisanie komentarza dla 30 osób, i po kilku godzinach cel osiągnięty, polecam jak najbardziej. Wink


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - Czmiel - 06-05-2015 16:24

Poszła prywatna wiadomość Smile


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - BuLa1100 - 06-05-2015 17:57

@Czmiel oczywiście odpisałem Smile Czekam na uzgodnienie oferty Smile


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - RejTom - 14-05-2015 23:28

Napisałem PW Wink


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - remka - 14-05-2015 23:36

poszło PW Wink


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - kuli - 15-05-2015 04:32

Napisalem pm ale nie ma odezwu


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - RejTom - 17-05-2015 23:41

Sprzedawca póki co się wstrzymał.


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - darmoweprobki - 08-06-2015 10:01

Ok temat zamknięty.


RE: WSZYSTKO ( razy x ) ! Pode mna masa ludzi ( Serwis ) - surfer0700 - 08-06-2015 10:06

@[darmoweprobki] może prócz oskarżeń jakieś dowody?