Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz AutoWatcher - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Lockerz AutoWatcher (/Temat-Lockerz-AutoWatcher-11302)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Lockerz AutoWatcher - plove - 06-08-2010 11:21

(03-08-2010 13:14)Szopen napisał(a):  Po pierwsze coś mi tu śmierdzi w grzebaniu w AppData w przeglądarce a skutkiem tego może być utrata kont "tam gdzie się logaliśmy"
Po drugie jest nie możliwe, zwłaszcza bez użycia bardzo dużej ilości osób ok. miliona, żeby samo przepisało kod captcha. Podobno są takie organizacje (odsyłam na wiki) które właśnie dzięki bardzo dużej ilości osób mogą z przyzwoitym prawdobodobieństwem powiedzieć, że im się udało. A już napewno wierzę, że ty sam siedząc w domu przy c++ albo jakimś innym języku napisałeś algorytm oparty o sztuczną sieć neuronową. Haha

Pozdrawiam

To jest program w Delphi i nie jest skomplikowany, każdy po przeczytaniu kilku poradników by to zrobił, dlatego jest "not safe"


RE: Lockerz AutoWatcher - Kalis - 07-08-2010 21:01

o może się przyda pozdro


RE: Lockerz AutoWatcher - Kicha - 07-08-2010 21:52

Po pierwsze jesli program jest wirusem to najczęsciej jest tak ze go nie wykrywa jako wirusa, a wykrywa programy ktore nie są wirusami tyle ze ingerują w cos i tak sie dzieje. Mialem to juz milion razy sytuacje, takich hackow nigdz nie wykryje ci antywir na kompie no chyba ze jakis super extra. A program widac dla sciemy, "wczoraj go napisalem" co to ma byc? Super program w 5 minut? haha Big Grin
Nie zalecam sciagania ani uzywania!


RE: Lockerz AutoWatcher - Bandito821 - 08-08-2010 11:12

DOBRA nie działa
TEMAT DO ZAMKNIECIA
NASTEPNYM RAZEM BEDZIE BAN Big Grin


RE: Lockerz AutoWatcher - Driver - 01-09-2010 11:59

ja bym na niego uwarzał bo mozcie stracic duuzo ptz