Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? (/Temat-8-tys-zl-kwota-wolna-od-podatku-113002)

Strony: 1 2


8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - TeYroXOfficial - 26-04-2015 02:01

Cześć,
przeglądając sobie internet natrafiłem na takia artykuł:
http://www4.rp.pl/artykul/1196489-Duda--Podniesc-kwote-wolna-od-podatku.html

Co o tym myślicie? Jak dla mnie to krok w przód w naszym zacofanym kraju jeżeli podniosą Wink


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - erykziele12 - 26-04-2015 04:46

Przedsiębiorcy, niższe podatki, więcej kasy w kieszeni podatnika... Gdzie ja to już słyszałem? A, no https://www.youtube.com/watch?v=7G3uDFkEPjw Jak Duda wygra wszystko będzie po staremu, ludzie zaczną ich nienawidzić, wyleci jakiś zbawca z Po i naobiecuje tego samego, emeryci i lemingi pójdą za nimi, Po zrobi to samo co Pis, ludzie znów ich znienawidzą, w Pisie wleci ktoś nowy jako twarz reklamowa partii, pojawi się wybawiciel z Pisu i od nowa koło się zatacza Jerk2


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - mamrocik - 26-04-2015 09:28

Marna obietnica, myślę , że na 99% nie przejdzie.


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - selfie - 26-04-2015 09:34

(26-04-2015 02:01)TeYroXOfficial napisał(a):  Co o tym myślicie? Jak dla mnie to krok w przód w naszym zacofanym kraju jeżeli podniosą Wink

Zwykła obietnica, sam wice-minister finansów Neneman powiedział że to jest jak najbardziej do wprowadzenia jednak Politycznie to nie przejdzie...


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - tomswi - 26-04-2015 11:23

Przypomnę , że Duda nawet jak zostanie prezydentem to nie podniesie sobie od tak kwoty wolnej od podatku. Musi mieć większość w Sejmie , a ta jest po stronie PO-PSL. Wszystko zależy od listopadowych wyborów. Tam szczerze liczę na KORWiN i możliwą koalicję z PiS, która z pewnością wiele zmieni w kraju.


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - adios123 - 02-05-2015 10:08

W tym kraju już nic się nie zmieni. NIGDY.


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - eciver - 19-05-2015 13:31

Nagle taki skok w górę? Niemożliwe. Zwykła obietnica przedwyborcza, nic więcej. :/ Nawet jakby, to tak jak tomswi wspomniał, nie do zrealizowania przez samego prezydenta.


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - infinity8 - 19-05-2015 13:47





Zobaczcie i posłuchajcie!


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - Branzolek - 19-05-2015 14:12

(19-05-2015 13:47)infinity8 napisał(a):  



Zobaczcie i posłuchajcie!

2:48 Patrzcie co gość robi i przeczytajcie to:

''Dotykanie nosa może zawierać kilka potarć nosa, może być szybkim jednym potarciem albo ledwo zauważalnym dotknięciem.

Ten gest powinien być odczytywany w generalnym schemacie. Jeżeli robisz tak jak ja i obcinasz swoje włosy nosowe i wtedy, jeśli rośną z powrotem możesz czuć swędzący noś! Ewentualnie można mieć katar.

Jest wiele badań, które ukazują, że nos nas swędzi wtedy gdy kłamiemy. W Chicago, naukowcy z fundacji badań smaku i zapachu odkryli, że gdy kłamiemy są wydzielane substancje chemiczne, powodujące podrażnienie tkanki wewnątrz nosa. Przedstawili również, że wzrasta ciśnienie krwi i nos chwilowo się zwiększa. Tak, to jest prawda w opowieści o Pinokio!

Zwiększone ciśnienie krwi "pompuje" nos i powoduje że nerwy w nosie zaczynają swędzieć, które trzeba zaspokoić szybkim przetarciem. Ot cała filozofia.''


RE: 8 tyś zł - kwota wolna od podatku? - rachman - 19-05-2015 15:10

Podwyższenie emerytur - od lat to słychać, kwota wolna od podatku - od lat, itd itd. a co robią? Zwykłe pitu pitu. Póki stara gwardia przy korycie to będą robić wszystko by polakom nie chciało się tu siedzieć. Im mniej młodych i niezależnych od systemu w kraju tym łatwiej szabrować i sprzedawać resztki narodowego majątku. Wiedzą co robią. Każdy nowo wchodzący w politykę mający odmienne zdanie jest z góry skazany na baty lub wręcz...