Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmodyfikowanie Działu Boty & Programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zmodyfikowanie Działu Boty & Programy (/Temat-Zmodyfikowanie-Dzialu-Boty-Programy-112995)



Zmodyfikowanie Działu Boty & Programy - Narutek - 25-04-2015 21:23

Witam , jako iż ostatnio sporo siedzę na forum chciałbym podzielić się kilkoma propozycjami. Jedną jest zmodyfikowanie działu Boty i Programy.

Tutaj mam kilka punktów ,które bym dodał.

-Uprawnienia do tworzenia wątków z botami tylko dla użytkowników ,którzy mają minimum 50 postów. Tak jak jest to w dziale sprzedam/kupię. Ograniczy to spam , próby oszustwa,wyłudzania za pomocą programów.
- Boty i Programy Informacja Dodałbym informacje ,że każdy bot ,który nie będzie posiadał skanu antywirusowego bądź sfałszowany skan będzie trafiać do kosza.
-Zrobić porządek w tym dziale bo widzę jest wiele wątków niezwiązanych z tematem albo dodają oferty kupna programów. Od tego jest odpowiedni dział przecież.


To Tyle ode mnie na początek. Jak coś mi się na język nakręci to jeszcze skrobnę może ciekawego. Pozdrawiam Big Grin


RE: Zmodyfikowanie Działu Boty & Programy - dobrydiler - 26-04-2015 10:41

Jestem za Smile


RE: Zmodyfikowanie Działu Boty & Programy - Mercz - 27-04-2015 16:23

Jedynie popieram to ze skanem Wink
Czasem osoby poniżej 50 postów potrafią wrzucić tam ciekawy program, znam takie przypadki. Nie warto ich ograniczać. Smile
Jeżeli już widzimy, że osoba z taką ilością postów wrzuca taki program i jej nie ufamy, to otwórzmy w "piaskownicy", badz wirtualnym systemie Wink
A, no i rzeczywiście porządek i tematy ze sprzedażą programu maja odpowiedni dział. Wink


RE: Zmodyfikowanie Działu Boty & Programy - MaLiN - 29-04-2015 13:55

Ogólnie jest o tym zapis w regulaminie, ale taką adnotację, można by było przypiąć w temacie "Boty i programy"


RE: Zmodyfikowanie Działu Boty & Programy - surfer0700 - 29-04-2015 16:35

Racja, zrobił się tam niezły śmietnik. Połowa tematów to 'szukam' bota, większość to durne pytania.
Temat informacyjny uzupełniłem o konieczności zamieszkania skanu antywirusowego. Biorę się za sprzątanie. Nieaktualne tematy proszę zgłaszać.