Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? (/Temat-Przepisywanie-pl-Zarabiane-na-przepisywani-tekstow-112983)

Strony: 1 2


[Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - aixen - 25-04-2015 18:43

Generalnie szukam zarobku, na przepisywaniu tekstów. Zna ktoś jakieś rzetelne strony, które potrzebują ludzi do tego? Napotkałem się na na serwis przepisywanie.pl, wszystko ładnie wytłumaczone itp. ale martwi mnie formularz rejestracyjny, wygląda on tak:
http://scr.hu/2zre/5gtnd
Trzeba w nim między innymi podać PESEL, numer dowodu itp.
Proszę, jeżeli się ktoś zna na tym, niech się wypowie.


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - forok - 25-04-2015 20:14

Może jeszcze numer buta by chcieli znać... ewidentnie coś tu śmierdzi


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - nokira - 25-04-2015 20:17

Mi też się coś takiego nie podoba i to bardzo. Nie podaje sie od tak numeru dowodu osobistego, pesel też nie jest im raczej potrzebny. Poza tym strona widać jak była by robiona przez nową osobę którą nie ma pojęcia o html'u


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - Narutek - 25-04-2015 20:20

Nie zdziwiłbym się ,że po rejestracji nagle dostałbyś list ,że masz XXX pożyczki do spłacenia Big Grin Wyłudzanie danych nawet nie zamierzaj się tam rejestrować.


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - aixen - 25-04-2015 20:26

No dobrze, że się nie zarejestrowałem, śmierdzi mi to od początku. Zna ktoś z Was stronę dzięki której można na 100% zarobić? Potrzeba mi pilnie gotówki. Big Grin


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - Juhas - 25-04-2015 20:30

przepisuj.pl Smile


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - thomasward - 25-04-2015 20:30

Jak chcesz pisać teksty w stylu precle to masz gieldatesktow.pl, textmarket.pl lub textbookers.com


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - aixen - 25-04-2015 20:38

(25-04-2015 20:30)thomasward napisał(a):  Jak chcesz pisać teksty w stylu precle to masz gieldatesktow.pl, textmarket.pl lub textbookers.com

Na czym to polega? Mógłbyś mi to krótko wyjaśnić? Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - thomasward - 25-04-2015 20:41

Piszesz tekst na dany temat, spełniający określone warunki. Potem wystawiasz go na aukcję i czeka na sprzedaż.


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - aixen - 25-04-2015 20:57

(25-04-2015 20:41)thomasward napisał(a):  Piszesz tekst na dany temat, spełniający określone warunki. Potem wystawiasz go na aukcję i czeka na sprzedaż.

Brzmi bardzo interesująco, który z tych serwisów polecasz najbardziej?