Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro za % - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro za % (/Temat-Zlece-Wystawianie-aukcji-na-allegro-za-112972)



[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro za % - adrick1197 - 25-04-2015 14:21

Poszukuje osoby ogarnietej i dyspozycyjnej do wystawiania aukcji na allegro. wystawiam kosmetyk sprowadzany z USA i potrzebuje kilka osób ktore będą wystawiały aukcje na zmianę. % dla wystawiajacego to 5 zl od sztuki (aukcje nie sa promowane w zaden sposob). ilosc sprzedazy max to kilka sztuk. Ty wystawiasz aukcje- ja wysyłam towar do klienta.
nr gg:45472020 Porsze o kontakt chetne osoby Wink


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro za % - MoveR28 - 25-04-2015 14:39

Odezwij sie do mnie na gg 23133175


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro za % - KNXTXX - 28-04-2015 11:57

łap pw


[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro za % - surfer0700 - 21-07-2015 21:52

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.