Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie z drobnej sumy... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczenie z drobnej sumy... (/Temat-Rozliczenie-z-drobnej-sumy-112912)



Rozliczenie z drobnej sumy... - zjadamkredki - 24-04-2015 09:18

Witam, jestem osobą niepełnoletnią (17 lat) i zarobiłem na leadmore.pl 50zł, które chciałbym wypłacić. Nie mam swojego konta bankowego, dlatego przelew poszedłby na konto rodziców i mam pytanie - czy muszę KONIECZNIE rozliczać się z Urzędem Skarbowym z tych głupich 50zł ? Wypełnić tego PIT'a to nie problem, ale ogółem moi rodzica są bardzo sceptycznie nastawieni co do podatków i ogółem zarabiania w internecie. Czy Urząd Skarbowy może mnie jakoś nakryć na tym, że nie rozliczyłem się z 50zł ?


RE: Rozliczenie z drobnej sumy... - dorabiajonline - 24-04-2015 09:40

Twoi rodzice muszą sięz tego roliczyć w swoim zeznaniu podatkowym jak jesteś niepełnoletni.


RE: Rozliczenie z drobnej sumy... - Kondziozwykopu - 24-04-2015 13:21

Za 50zł nikt cię raczej ścigał nie będzie..


RE: Rozliczenie z drobnej sumy... - darkmatthew - 25-04-2015 17:11

Ja tak zarobiłem parę k i nic nie odprowadzam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Rozliczenie z drobnej sumy... - piotrekprorok - 25-04-2015 17:23

(25-04-2015 17:11)darkmatthew napisał(a):  Ja tak zarobiłem parę k i nic nie odprowadzam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

w takim razie powodzenia Smile odezwą się raczej Wink jak nie w tym roku to w następnym, jak nie w następnym to za kilka lat


RE: Rozliczenie z drobnej sumy... - Zarobiony_Koles - 26-04-2015 17:25

Ty uważaj bo ci jeszcze odsetki na rosną Smile