Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieuczciwe zagrywki brokerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Nieuczciwe zagrywki brokerów (/Temat-Nieuczciwe-zagrywki-brokerow-112910)



Nieuczciwe zagrywki brokerów - Halunek - 24-04-2015 07:11

Testuje jedna strategie na demo i moj wynik oscyluje w granicach 80-90%. To moje pierwsze podejscie do OB dlatego zastanawia mnie czy jak broekr zobaczy ze na real mam takie wyniki to nie zacznie mnie jakos oszukiwac? Jesli tak, to jak?


RE: Nieuczciwe zagrywki brokerów - smoku1996 - 24-04-2015 07:29

A na tej strategii zagrałeś 100+ razy ? bo jeśli nie to testuj dalej Wink


RE: Nieuczciwe zagrywki brokerów - Halunek - 24-04-2015 07:59

spoko, tak na przyszlosc pytam bo nie daje mi to spokoju


RE: Nieuczciwe zagrywki brokerów - malpa2 - 24-04-2015 08:06

Najpierw miej taką skuteczność na real koncie a potem się zaczniesz martwić. Choć ja zauważyłem sporadyczne przypadki tylko u jednego brokera a i tak nie mam pewności czy to nie wynikało z zamulającej platformy.


RE: Nieuczciwe zagrywki brokerów - smoku1996 - 24-04-2015 08:07

Nieuczciwa zagrywka brokera przejawia się tym ze jak jest dobry okres do inwestowania to broker wyłącza dana parę walutowa na jakiś czas.


RE: Nieuczciwe zagrywki brokerów - Halunek - 24-04-2015 09:19

no ale np na tym forum, kilka razy przewijały mi sie posty o tym, ze broker np wstrzymuje wypłaty


RE: Nieuczciwe zagrywki brokerów - MaLiN - 24-04-2015 11:04

(24-04-2015 08:07)smoku1996 napisał(a):  Nieuczciwa zagrywka brokera przejawia się tym ze jak jest dobry okres do inwestowania to broker wyłącza dana parę walutowa na jakiś czas.

Albo godziny zamknięć Smile

(24-04-2015 09:19)Halunek napisał(a):  no ale np na tym forum, kilka razy przewijały mi sie posty o tym, ze broker np wstrzymuje wypłaty

W przypadku nieregulowanych brokerów tak jest. Podobnie przy bonusach, gdy się nie doczyta regulaminu, a potem ma się pretensje, że nie chcą nam wypłacić kasy. Przykład exbino, gdzie był darmowy bonus, którego nie można było wcale wypłacić Tongue