Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Selfie- Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Selfie- Dziennik Pracy (/Temat-Selfie-Dziennik-Pracy-112906)

Strony: 1 2 3 4


Selfie- Dziennik Pracy - selfie - 24-04-2015 00:16

Rozpoczynając dziennik każdy zaczyna od tego kim jest, ile ma lat i tym podobnych- większość może (nie musi) mnie kojarzyć Smile Jest to mój w zasadzie drugi dziennik, pierwszy założyłem w 2014 kiedy zaczynałem swoją pierwszą poważniejszą przygodę z zarabianiem. Stąd też mój trochę nieszczęsny nick. Ostatnio szukając sposoby na promowanie premium sms-ów, postanowiłem wziąć się w garść i zakupiłem domenę którą podłączyłem pod Bloggera (Niestety nie dla mnie konfiguracje na WP itp)

Nisza związana ze sportem więc nie jest to jakaś ultra- mega wzbogacające znalezisko natomiast śmiem sądzić że przy dużej dawce cierpliwości może się ona stać zyskowna.

Uznałem że najlepszym pod tą niszę serwisem będzie Eforsa- Zarabiałem już na każdym serwisie Sub-Prem SMS (Nie licząc SPIDER-SUB Jerk) jednakże potrzebowałem dla zachowania wiarygodności swojej strony kodu iframe do umieszczania w posty na stronie dlatego właśnie wybrałem ten serwis.

Jest to pierwszy wpis dlatego tak się w nim rozwlekam jednak moje przeżycia z Eforsą nie były miłe i ogólny rozrachunek kiedy z nimi współpracowałem a było to dość dawno temu skończył się na tych statystykach:

[Obrazek: AkoCugY.jpg]


Mam nadzieję że teraz będzie lepiej- dla ciekawych ( Program AllPlayer- Stawka 25)

Nisza zmusza mnie do dodawania codziennie postów- Więc wpisy raczej też będą codziennie co bym się nie rozleniwił Lol

Jak ktoś dotarł do końca to pozdrawiam pod koniec dnia wrzucę statystyki. A sygnatura jest byleby była beka


RE: Selfie- Strona Internetowa - Voldir - 24-04-2015 08:32

Nawet jak na początek to ładnie sobie poczynałeś na eforsie. Pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia i wysokich zarobków Smile


RE: Selfie- Strona Internetowa - selfie - 24-04-2015 22:27

DEL

24.04.2015


Pierwszy PEŁNY Dzień już z podpiętą domeną ruch jeszcze za mały by oceniać natomiast statystyki prezentują się tak:

Ilość Dodanych Postów: 12

[Obrazek: AGdkZj8.jpg]
Ponad połowa odwiedzających odtworzyła mój player co uważam za mały sukces zwłaszcza że na tym opiera się cała nisza Idea

[Obrazek: AZyxDfo.jpg]

Mam nadzieję że jutro pobije ten rekord Lol


RE: Selfie- Strona Internetowa - feellove - 24-04-2015 22:30

Bede sledzil, tez przerzucam sie na wlasne stronki, wiec chetnie popodgladam Smile. Powodzenia


RE: Selfie- Strona Internetowa - Voldir - 24-04-2015 22:50

Wydaje mi się że dziś własna strona to podstawa, żeby osiągnąć jakiś tam automat i w miarę stabilny zarobek Smile


RE: Selfie- Strona Internetowa - nasgaroth - 25-04-2015 11:42

W jaki sposób zdobywasz traffic? SEO, facebook?

Powodzenia Smile


RE: Selfie- Strona Internetowa - Voldir - 25-04-2015 21:50

@[nasgaroth]

Piszę Ci w pochodzeniu trafficu że ruch pochodzi również z FB Smile


RE: Selfie- Strona Internetowa - selfie - 25-04-2015 22:12

25.04.2015


Ech 30 minut klepania w klawiaturę zmarnowane i trzeba zaczynać od nowa Angry

Ze względu na sobotę i niedzielę moje możliwości siedzenia przy komputerze zostały znacząco ograniczone co jednak nie przeszkodziło mi w zrobieniu kilku rzeczy.

(25-04-2015 11:42)nasgaroth napisał(a):  W jaki sposób zdobywasz traffic? SEO, facebook?

Powodzenia Smile

Facebook'a używam bardziej przy wydarzeniach związanych z Polskimi rozgrywkami a nie jest tego dużo więc też nie często to robię. Póki strona nie jest zaindeksowana (ma dopiero 3 dni) każdy post udostępniam poprzez Google+ i Twitter'a i myślę że ma to jakiś wpływ niestety nie jestem najlepszy z zakresu optymalizacji i tym podobnych.

Co dzisiaj zrobiłem?

-Dodałem 20 postów
-Zmieniłem Theme strony na bardziej skomplikowany ale wzbudzający większe zaufanie.
-Połączyłem linkami wszystkie swoje podstrony (Wydaje mi się że Bot Google będzie miał łatwiej)
-Zostawiłem link do swojej strony w kilku wartościowych miejscach.
-Zmieniłem stawkę w programie na MT-Play 7,50 zł

Statystyki na dzisiaj prezentują się tak:

Tak wygląda kwestia ruchu
[Obrazek: LQ2lLxM.jpg]

[Obrazek: AwW6VvA.jpg]

[Obrazek: IbEn0C7.jpg]

Mogłoby być lepiej ale nie jest najgorzej. Wybaczcie ale nie będę pisał co mam zamiar zrobić bo łatwiej jest to zrobić a potem napisać Cool

Jeśli ktoś ma jakieś rady albo chce mnie wyprowadzić z błędu w którym tkwię to będę wdzięczny.


RE: Selfie- Strona Internetowa - feellove - 26-04-2015 16:38

Wyswietlenia linku są to najważniejsze Smile. Kwestia czasu kiedy pojawia sie aktywacje


RE: Selfie- Strona Internetowa - misterzelek - 26-04-2015 19:08

-Zostawiłem link do swojej strony w kilku wartościowych miejscach. Nie powiesz gdzie nie ? Tongue