Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
*** Mam do sprzedania konta Facebook *** - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: *** Mam do sprzedania konta Facebook *** (/Temat-Mam-do-sprzedania-konta-Facebook-112895)



*** Mam do sprzedania konta Facebook *** - artur3505 - 23-04-2015 18:54

Witam. Mam do sprzedania 2 konta Facebook

Pierwsze Konto.

Konto Facebook które posiada 1230 znajomych i 720 grup. Konto ma też swoje 3 własne grupy. W jednej 950 a w drugiej 850 członków a w trzeciej 1130. Na koncie NIE BYŁY promowane sub-sms, adfly ani nic podobnego. Konto posiada uzupełniony profil, zdjęcie w tle oraz zdjęcie profilowe. Oddaję z e-mailem. Uzupełniona tablica od początku. Zweryfikowane telefonicznie.

Drugie Konto

Konto Facebook które posiada 600 znajomych i 70 grup. Na koncie NIE BYŁY promowane sub-sms, adfly ani nic podobnego. Konto posiada uzupełniony profil, zdjęcie w tle oraz zdjęcie profilowe. Konto posiada wlasną grupę. A w niej 514 członków. Oddaję z e-mailem. Zweryfikowane telefonicznie.

Konto pierwsze 65zł do negocjacji. Drugie zaś 20zł. Pisać PW napewno się dogadamy. Smile

Płatność: PayPal, Przelew


*** Mam do sprzedania konta Facebook *** - surfer0700 - 23-05-2015 13:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.