Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia (/Temat-Bronislaw-Komorowski-z-wizyta-na-udawanej-budowie-obwodnicy-Inowroclawia-112867)

Strony: 1 2


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - pawil - 29-04-2015 10:50

I pomyśleć, że taki burak jest prezydentęęęęęęęęęę.


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - szykiryki - 29-04-2015 15:54

Czy ja wiem...
Ok, troche żenada.

Całkiem apolitycznie jednak:
Powiem szczerze, że pracując w agencji reklamowej nie zdziwi mnie żadna próba podciągnięcia sobie PR, zbudowania pozytywnego postrzegania 'marki', prestiżu...A że kandydat na prezydenta? Czym różni się od pasty do zębów? Jeśli ktoś wierzy w to, że marka x jest w stanie wybielić jego uzębienie o dwa tony, równie dobrze może wierzyć w obietnice Bronisława K. że mamy w PL superrozbudowaną sieć autostrad (tych istniejących i w budowie)

Ba, pewnie większość z Was, reklamując suby czy real content, posuwa się (nie bez przyczyny Big Grin) do bardziej żenujących wybiegów marketingowych (nie pomijam tutaj samej siebie- jeśli mam cel to sprzedam i śnieg latem).

P.S. Nie głosuję na Pana K. Mój głos i tak się nie bedzie liczył, bo w czasie wyborów będę wypoczywać na włoskich plażach, więc może mnie zainteresować jedynie Bunga-bunbga Pana B. Oglądając jedną wczoraj P. O w TVN24 stwierdzam- wszyscy tylko nie Ona i mimo, że jestem kobietą uważam, że niektórym paniom przyznanie praw wyborczych (czynnych i biernych) to byla jednak zaprzeszła fanaberia.


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - daniel42na - 29-04-2015 16:02

Jest troche różnica w wyborze pasty do zębów a osoby która pod przysięgą podejmuje decyzje np. o tym czy pójdziemy ginąć na niepotrzebnej wojnie, czy będziemy pracować do usranej śmierci i tak dalej i tak dalej...
Podsumowując - ma prawo do decydowania o tym jakie jest i będzie całe nasze życie.


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - szykiryki - 29-04-2015 16:06

@Daniel, to prawda. Moze troche nietrafne porównanie, ale naiwnym jest wierzenie, że kandydat, który np. rozmawia w czasie kampanii z ubogimi ludzmi nagle zmieni ich zycie o 180 stopni itp. Niestety od prezydenta w naszym kraju zależy naprawdę bardzo NIEWIELE. Jesli Korwin zostanie prezydentem rozumiem, że wszystkie kobiety będą siedzieć potulnie na chacie i gotować obiady? Smile

Kampania prezydencka, parlamentarna nie różni się jakoś diametralnie od normalnej kampanii promocyjnej produktu.
To co dzieje się po wyborach ma niewiele wspolnego z tym co dzialo się w trakcie "przedwyborczym"


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - daniel42na - 29-04-2015 16:35

No nie wiem czy aż tak niewiele bo np. zawetowanie/zatwierdzenie ustawy o podniesieniu wieku emerytalnego to BARDZO istotne i znaczące dla każdego z nas. On mógł to zmienić, niestety to nie prezydent obywatelski, tylko partyjny, wykonuje to co mu PO zagra.

Kampania prezydencka dla większości kandydatów to napinanie mięśni i liczenie elektoratu przed wyborami parlamentarnymi.
W wypadku bronka to sprytne mydlenie ludziom oczu hasłami "bezpieczeństwo, zgoda" czyli na chłopski rozum "ojoj nie bójcie się Rosji ja was utule". Poza tym ludzie boją się zmian, bo wszystkie polityczne zmiany które pamiętają okazywały się prowadzić do gorszego a nie do lepszego... ale za bardzo już odbiegam od tematu.

Cytat:Kampania prezydencka, parlamentarna nie różni się jakoś diametralnie od normalnej kampanii promocyjnej produktu.
To co dzieje się po wyborach ma niewiele wspolnego z tym co dzialo się w trakcie "przedwyborczym"

Coś w tym jest.
Ludzie zainteresowani polityką i posiadający wiedze w tym temacie nie interesują się kampanią ani spotami bo swoje zdanie mają wyrobione niezależnie od jej przebiegu.
Najgorsze jest właśnie to, że w wyborach jest ich niewiele, odchodzą w cień a decyzje podejmują ci którzy kierują się tym, kto ich sprytniej podejdzie ładnym hasłem, kto ma ładniej nakremowaną buzie i ładnie wymawia zdania, lub po prostu ludzie myślący na zasadzie "Teraz jest jak jest, z głodu nie umieram, na pewno nie da się zrobić tego lepiej - głosuje na obecnych bo jeszcze brońboże coś się zmieni na lepsze! boję się."
Uroki dupokracji.


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - szykiryki - 29-04-2015 16:43

Prezydent wlasciwie od lat 90' ma "właściwości" czysto reprezentacyjne i jeśli nagle pojawiają się po drodze wybory stwierdza, że jest za/przeciw in-vitro, wysyłaniu żołnierzy do Afganistanu/Iraku, podniesieniu/obniżeniu wieku emerytalnego itp. Ma prawo weta itp. ale w praktyce wiemy jak to wygląda...
Wszystko fajnie. My- mlodzi, mamy pelen arsenał wpadek kandydatów na prezydentów, którzy obiecują jedno, a czynami pokazują drugie. Moja babcia jednak (kochana bestia mimo wszystko) zagłosuję na P. Dudę, bo wierzy w to co pokazało jej TVP...


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - Klaus_Kinski - 29-04-2015 19:31

Nie mój prezydent.


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - Siwy2606 - 30-04-2015 11:23

Głosujcie na każdego oprócz Komorobusa i Dudy...


RE: Bronisław Komorowski z wizytą na udawanej budowie obwodnicy Inowrocławia - shaGuar - 30-04-2015 18:54