Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 30-07-2015 21:51

@[zbyszeq], który? Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - zbyszeq - 30-07-2015 22:21

Szprytny Big Grin - ładne zarobki - ile masz za leada?


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 30-07-2015 22:28

zbyszeq, różnie, promuję różne kampanie, stawki są od 2,70zł do 4zł Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - zbyszeq - 30-07-2015 22:35

@[Pmxq]
Muszę zacząć się w to bawić bo fajnie wygląda na pierwszy rzut oka, a promocja wydaje się być przyjemna Smile.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 30-07-2015 22:58

zbyszeq, wygląda fajnie ale trzeba czasu żeby dojść do takich kwot no i trzeba pilnować żeby ludzie grali w gierki 22


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 31-07-2015 21:25

31 lipca... nowy miesiąc czas zacząć ( za 2 godziny Xpokerface )


Podsumowując cały okres lipcowy, jestem zaskoczony, bo początek nie zapowiadał się ciekawie Big Grin Nie spodziewałem się że zarobię aż tyle grosza i pobiję kwotę z czerwca ( a czerwiec z kolei był dla mnie bardzo udany Big Grin ). Boom, kończę miesiąc z kwotą ponad 2x większą niż tą czerwcową Jerk2 O szczegółach nie będę się wypowiadał, nie mam zamiaru dzielić się ani chwalić moim stanem konta, udostępniam jedynie fragmenty moich skromnych poczynań w internecie ( choć ostatnio wrzucałem w miarę regularnie dniówki z sieci afiliacyjnych Big Grin )

Na zakończenie miesiąca kwota z dziś:

[Obrazek: trolhopng_wqrasxh.png]

Dzisiaj dzień nie sprzyjał a ja nie poświęciłem tyle czasu co zwykle, tak czy siak jestem zadowolony Wink

Co w sierpniu? Dalej praca na sieciach, być może ruszy coś z promowaniem lokat/banków/czegoś innego niż gry, mam też zamiar zainwestować większy pieniądz w adbrooka, ale to sie jeszcze zobaczy Wink na planie bocznym dziubię suby na leadmore i ppa, nie poświęcam temu tyle czasu co kiedyś ale staram się utrzymać gdzieś tam na szarym końcu earnerów Tongue

Sierpień jednak zaczynam od relaksu, jutro wyjeżdżam z dziewczyną na 2 dni do wawy ( za hajsy z interneta! Xpokerface ), po weekendzie wracam i będzie się coś kminić Big Grin

Oczywiście na pw i gg będę odpisywał w miarę możliwości Big Grin

Na zakończenie zarzucam uspokajające rapsy, naprawdę dużo tego słuchałem podczas mojego lipcowego zarabiania i wciąż słucham Smile




Elo!


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - batman - 31-07-2015 21:43

w jakiej sieci afilacyjnej zarabiasz?


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Noozer - 31-07-2015 21:45

(31-07-2015 21:43)batman napisał(a):  w jakiej sieci afilacyjnej zarabiasz?

Gameflow Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 31-07-2015 22:50

batman, tak jak pisał Noozer gameflow przeplatane z funhubem Lol


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 03-08-2015 20:20

Sierpień! Xpokerface


cały czas mnie męczą życiowe rozkminy, jak ten czas szybko leci... Xpokerface po części nie wierzę że już mamy sierpień, chyba się troche zatrzymałem w czasie Big Grin
tak czy siak, weekend mega mile spędzony, trzeba jednak wrócić do codziennych zajęć Smile

Co dzisiaj robiłem? Pracowałem moimi metodami ok. 3,5h + testowałem inny sposób na dorobienie paru leadów, oto efekty:

[Obrazek: dniowkapn_wqxswse.png]

osoby, którym pomagam na codzień potrafią przynieść ciekawe pomysły i metody, dzisiaj dzięki jednej osobie pytającej o sieć afiliacyjną postanowiłem lepiej przyjrzeć się ofertom funhuba i dostrzegłem mega ciekawe kampanie, za które reklamodawcy płacą nawet 10,50zł! ( dla porównania ja obecnie pracuje na stawkach wahających się od 2,50zł do 4,50zł ). Niestety jest spory minus, bo rejestracje w takich grach są skierowane pod konkretną nację i niestety nie Polskę ( zazwyczaj niemcy, us i inne kraje ), tak czy siak, trzeba pokombinować, bo stawki piękne! Big Grin