Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 28-07-2015 10:41

@[nasgaroth], Xpokerface do roboty obiboku! xD


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Nicramo - 28-07-2015 20:08

Graty za tak ładne dniówki, też bym popróbował w tych sieciach afiliacyjnych, mam dość już tych subów sms, ale nie mam kasy by kupić u ciebie poradnik ;/


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - twardy - 28-07-2015 20:25

Biorac pod uwage jak to wyglada z serwisami placacymi za rejestracje w grach... ile juz wyplaciles kasy i jaki jest tego realny % w stosunku do Twoich dniowek?


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 28-07-2015 20:36

(28-07-2015 20:08)Nicramo napisał(a):  Graty za tak ładne dniówki, też bym popróbował w tych sieciach afiliacyjnych, mam dość już tych subów sms, ale nie mam kasy by kupić u ciebie poradnik ;/

dzięki Wink próbuj próbuj, ja zaczynałem w sieciach bez poradników i doszedłem do takich dniówek Smile poradnik pomoże ci szybko nauczyć się generować fajne kwoty ale samemu też do wszystkiego można dojść Smile

Sytuacja na godzine 21:20 wygląda tak:


[Obrazek: lelelepng_wqhqqea.png]

dzisiaj gorszy dzień, nie chodzi nawet o zarabianie, cały dzień się fatalnie czuję, męczę się z zawrotami głowy, chyba chwyciła mnie jakaś choroba, kasa przestała zupełnie cieszyć, chętnie bym ją oddał za to by się lepiej poczuć.. no cóż, mam nadzieję że jutro będzie lepiej, pozdro Smile

twardy, zarobki nieznacznie różnią się od przedstawionych kwot, cięcia leadów to max 5-10%, zdarza się że mniej/więcej ale tak czy siak jestem zadowolony Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - trybulski - 29-07-2015 16:24

kurczę, miałem nic nie pisać, ale mam nadzieję chłopie, że Ci przeszły te bóle głowy

u mnie zapoczątkowały u mnie one poważną chorobę, więc idź się przebadaj jeśli nadal nie ustępują

zdrowia życzę i kolejnych ładnych dniówek


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 29-07-2015 20:28

trybulski, dzięki, dzisiaj się już nieco lepiej czuję, zawroty głowy przeszły ( może nie do końca ale czuję się zdecydowanie lepiej niż wczoraj ), no nic, jak w ciągu kolejnych dni będzie się coś złego działo to trzeba będzie się wybrać do lekarza (choć ja z tych którzy od lekarzy jak od ognia Jerk2 )


Kolejny dzień, kolejny zarobek Lol


[Obrazek: trelopng_wqrxnee.png]

tak wygląda sytuacja na dziś, pewnie jeszcze wpadnie kilka/kilkanaście leadów bo do końca dnia zostało trochę czasu.. jak już pisałem dzisiaj trochę lepiej się czuję, trochę popracowałem, trochę poogarniałem innych rzeczy, przy okazji szykuję się do restocka na gokano.com który ma być już 5 sierpnia, miałem zbierać na dysk przenośny jednak potrzebne mi jakieś słuchawony dlatego też mam zamiar wymienić punkty na słuchawki sony Tongue


zapraszam do rejestracji: http://gokano.com/ref/7XY2GtGy

no i zbierania punktów bo szybko lecą, a nagrody naprawdę spoczko Big Grin

W dalszym ciągu zapraszam do sprawdzania i komentowania, pozdro!


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pitek236 - 30-07-2015 07:27

Powodzenia Smile Zarejestrowałem się z refa, zobaczymy co to warte Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 30-07-2015 13:09

Pitek236, dzięki Big Grin innych również zapraszam do rejestracji i sprawdzania serwisu Tongue


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 30-07-2015 21:28

Dzisiaj jestem niezadowolony..

Dzisiaj naprawdę sporo czasu ( większość dnia ) poświęciłem na promowanie programów afiliacyjnych, szukanie nowych alternatyw do promowania linków i rozbudowę zaplecza Smile Oto wynik jaki udało mi się uzyskać:

[Obrazek: trelopng_wqrwnqe.png]

wynik całkiem przyzwoity ale jestem niezadowolony, bo zauważyłem, że sporo leadów nie weszło mimo że rejestracje przebiegły w 100% pomyślnie, a ludzie grali w gierki.. jeżeli takie sytuacje będą się powtarzać ( a to już drugi raz 4 ) to czym prędzej będę musiał zmieniać serwis Rolleyes

ogółem pomagałem też dzisiaj ludziom którzy nabyli mój poradnik i stawiali pierwsze kroki w zarobku, jednym poszło lepiej, innym gorzej, ale najważniejsze że każdy z jakimś złociszem zakończył dzisiejszy dzień Big Grin Z pewnością z dnia na dzień będzie lepiej Smile

Zapraszam do komentowania! Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - zbyszeq - 30-07-2015 21:39

@[Pmxq]
link nie działa Tongue