Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 23-07-2015 20:12

(23-07-2015 19:32)Damkofr napisał(a):  sumki ładne samemu mam pierwszy poradnik, jednak jak wiadomo ryzyko istnieje bo możemy pracować cały miesiąc i nie dostać nic.

w tym wypadku jest to już zarobek pewny i nie ma ryzyka Wink


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Damkofr - 23-07-2015 20:22

w czym nie ma ryzyka? W promowaniu gier?


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 23-07-2015 20:25

@[Damkofr], tak, nie ma obaw o blokady konta za promowanie niezgodne z regulaminem Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Damkofr - 24-07-2015 09:19

Mam twój poradnik nr1 i swoim dziennikiem zmotywowales mnie żebym zarabiał na promowaniu gier. Może też dziennik założę.


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 24-07-2015 12:08

Miło mi Wink powodzenia Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Damkofr - 24-07-2015 17:09

Jakiego serwisu używasz Portmmo?


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 24-07-2015 17:44

Na portmmo pracowalem kiedys, ale obecnie już nie pracuje, nie mam jakichś stałych sieci na których pracuje, obecnie funhub/gameflow Wink


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 25-07-2015 20:55

Dzisiaj mega pozytywny dzień 2


Tak jak pisałem zrobiłem sobie przerwę od intensywnego zarabiania i troszkę się obijałem ( co zamierzam kontynuować Jerk2 ), mimo wszystko poświęcam codziennie troszkę czasu na rozbudowę zaplecza, nadzorowanie grup na fb i usuwanie spamu, zbieranie znajomych i inne rzeczy Lol


Dzisiaj jednak jest mega pozytywny dzień Big Grin nie wiem czy to za sprawą soboty ( bo w końcu weekend z moich obserwacji jest najlepszy do zarobku ) czy może z powodu że wstrzeliłem się w dobry moment nakładem pracy ok. 30-40(!) minut udało mi się zarobić bardzo ciekawą jak dla mnie kwotę:


[Obrazek: lelepng_wqhpwhx.png]

z biegiem czasu wykrystalizowały się sposoby, przynoszące dobry zysk niskim nakładem pracy, naprawdę długo na to czekałem ale w końcu się udało Smile

W planach mam dalej leniuszkowanie, testowanie nowych metod no i oczywiście praca na obecnych Big Grin W dalszym ciągu będę zarzucał tutaj posty, żeby pochwalić się ewentualnymi postępami/dniówkami Smile ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA!

W dalszym ciągu zapraszam też do zakupu drugiej części mojego poradnika dot. sieci afiliacyjnych i programów partnerskich ( link w podpisie Big Grin ) Pozdro!



RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 27-07-2015 21:48

Wczoraj trochę gorzej, dzisiaj znacznie lepiej.. Jerk


O ile nie mam się czym pochwalić, jeżeli chodzi o wczoraj ( kompletnie nic nie robiłem, wpadły jakieś złotówki ) o tyle z dziś jestem bardzo zadowolony:

[Obrazek: dsfpng_wqhwewx.png]

zarobki utrzymują się stałe więc jest naprawdę spoczko Smile

kilka osób pytało mnie na priv, na czym to wszystko dokładnie polega, jak robię takie kwoty, czy pomogę, czy mentoruję i inne rzeczy Big Grin Mogę udzielić kilku wskazówek aczkolwiek żeby mentorować potrzeba duużo czasu, niestety nie jestem w stanie pogodzić codziennie swoich spraw osobistych, zarabiania w necie i w dodatku pomocy ludziom piszącym do mnie na pw, do sieci afiliacyjnych nie ma też reflinków więc nie bardzo ten mentoring mógłby funkcjonować, swoją wiedzę przekazuję w postaci poradnika gdyż uważam że to najlepszy sposób, aby czegoś nauczyć, a w dodatku nie wymaga to ode mnie takiego nakładu czasowego jeżeli miałbym z każdym pracować indywidualnie Wink jestem pewien że z wiedzą z poradnika i moją stałą ( w miarę możliwości ) pomocą przez pw lub komunikator każdy jest w stanie odrobić te zainwestowane w poradnik pieniądze w ciągu mniej niż tygodnia ( jeżeli rzeczywiście będzie pracował a nie leżał do góry odwłokiem Jerk ) więc tak czy siak moim zdaniem warto Big Grin wiadomo, po takim "kopie" startowym na pewno każdy wykmini własne pomysły i nisze ( nie jest to nic skomplikowanego ) a potem już poleci z górki Big Grin


zapraszam do komentowania dziennika, mam nadzieje że moimi wynikami zmotywuję kogoś do pracy! Tongue



RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - nasgaroth - 28-07-2015 08:39

Pięknie chłopie, a ja dalej sie nie zabrałem za Twoją metodę, weź mnie kopnij w tyłek w ramach motywacji xDD

Gratki i zapraszam do mnie Wink