Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 21-07-2015 20:39

Tak jak pisałem wcześniej, postanowiłem napisać drugą część poradnika dot. sieci afiliacyjnych, jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do odwiedzenia tematu w dziale poradniki/nisze Wink


co u mnie? Właściwie to nic ciekawego, cały czas pracuję na programach partnerskich, dla odmiany ostatnio próbowałem subków i też jako tako szło ale wolę skupić się na jednym, tym bardziej że nie wymaga to wielkich nakładów pracy ( wręcz śmiesznych Big Grin )

Moje zarobki z sieci z ostatnich 2 dni:


[Obrazek: obrazek-1_waqanqq.png]

[Obrazek: obrazek-2_waqaeph.png]

zarobki mnie w zupełności zadowalają Tongue

zapraszam do komentowania! Wink


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - theatixs - 21-07-2015 21:27

Smile gratki


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 22-07-2015 22:10

Programy Partnerskie dalej pełną parą! Idea Ciągle kminię nad nowymi sposobami promowania i mam już parę zamysłów, zobaczymy co z nich wyniknie Lol


dzisiaj wstałem wcześnie, siadłem na kompa i zacząłem zarabianie Tongue parę godzinek przepracowałem ale jestem bardzo zadowolony z efektu, bariera 300zł przebita:

[Obrazek: lol3png_wqprhqn.png]

można? moszna Lol

Spiąłem dzisiaj pupkę żeby pokazać, jakie kwoty można zarobić dzięki sposobom z mojego poradnika ( bo głównie na tych sposobach pracowałem ) Tongue chcieć to móc!


Jak na dzisiaj wystarczy, teraz czas na odpoczynek, myślę że na parę dni oderwę się od zarobku bo przez te 2 tygodnie wystarczająco dużo zrobiłem Tongue oczywiście nie osiadam na laurach całkowicie, w dalszym ciągu rozkręcamy zaplecza i inne rzeczy Smile


Zapraszam do komentowania! Cool


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - flown - 22-07-2015 22:35

No gratulacje, ładny pieniądz.

Hmm... Przewidujesz jakąś zniżkę za ten poradnik dla powracających klientów? Wink


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 22-07-2015 23:14

@[flown], tak jak napisane w temacie, osoby które kupiły wcześniejszy poradnik mają 30% zniżki Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - PaidMoney - 23-07-2015 11:59

Pmxq planujesz za miesiąc, czy dwa wystawić drugi poradnik jak tak to ja za wczasu rezerwuje Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 23-07-2015 12:54

(23-07-2015 11:59)PaidMoney napisał(a):  Pmxq planujesz za miesiąc, czy dwa wystawić drugi poradnik jak tak to ja za wczasu rezerwuje Big Grin

Być może aczkolwiek w tym momencie nie planuje, na razie zamierzam się skupić na obecnym i dać aktualizacje z nowymi sposobami Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - dawid327 - 23-07-2015 15:35

Możesz napisać w skrócie na czym polega zarabianie w tych sieciach affilacyjnych ? No i jakie sieci polecasz, jak stoją z wypłatami , takie podstawowe info dla kogoś kto chciałby zacząć Big Grin Trochę na tym forum siedzę ale mało co słychać o sieciach affilacyjnych


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 23-07-2015 15:56

W skrócie chodzi tu o promowanie produktów za które dostajemy prowizje, mogą to być gry, pożyczki, kredyty, konta bankowe, rejestracje na stronach i inne rzeczy Big Grin co do sieci to ja najlepiej czuję się w grach i to promuję aczkolwiek myślę nad rozpoczęciem promowania lokat, kont i innych produktów gdyż za to są dużo lepsze stawki niż te na których pracuję obecnie Wink

Wypłaty zazwyczaj co miesiąc ale są wyjątki ( w niektorych dluzej lub krocej )


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Damkofr - 23-07-2015 19:32

sumki ładne samemu mam pierwszy poradnik, jednak jak wiadomo ryzyko istnieje bo możemy pracować cały miesiąc i nie dostać nic.