Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 22-05-2015 23:53

@MoneyMachnine, sposób ten sam co na początku, stuningowana metoda spamu na własnej niszy Big Grin nabrałem przez te parę tygodni trochę doświadczenia więc i dniówki trochę skoczyły Wink


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - adiros - 05-06-2015 20:34

ladnei Ci idzie, gdybym mial Twoja skutecznosc do moich wizyt z leadmore to bym zarabial kolo 3tys pln dziennie... a mam skutecznosc 0.5% dzien w dzien


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - sudi - 05-06-2015 20:53

W sumie nie bawiłem się nigdy w suby, ale z tego co zauważyłem z innych dzienników to ładne PLN można zarobić na tym.

Powodzenia i obserwujeSmile


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 05-06-2015 20:57

(05-06-2015 20:34)adiros napisał(a):  ladnei Ci idzie, gdybym mial Twoja skutecznosc do moich wizyt z leadmore to bym zarabial kolo 3tys pln dziennie... a mam skutecznosc 0.5% dzien w dzien

gdzieś był jakiś artykuł dotyczący perswazji w reklamie i marketingu, poszukaj sobie i przeczytaj, polecam Wink wiele ciekawych informacji, które rzeczywiście wpływają na skuteczność/konwersję jeżeli potrafisz czerpać wiedzę z takich źródeł ;>

u mnie jak na razie bieda z zarabianiem, mało czasu, coś tam wpada codziennie ale nie ma się czym chwalić Wink teraz głównie zajmuję się pomocą ludziom, którzy zakupili ode mnie poradnik Wink ( przy okazji zapraszam do kupna! ) Big Grin sam też kupiłem parę poradników i zgłębiam cały czas wiedzę Big Grin Jak wydarzy się coś ciekawego ( wg mnie ) to dam znać tutaj Tongue


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - adiros - 08-06-2015 01:03

Napisałem pw Tongue


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 19-06-2015 18:11

Ciszaaa Big Grin Trzeba podbić temacik 2


U mnie po staremu, cały czas czytam dużo informacji o zarabianiu, nie skupiam się na jednym sposobie zarobku tylko cały czas testuję coś nowego, na chwilę obecną odszedłem zupełnie od sub sms, rozwijam się w skracaniu ( i przy okazji buduję zaplecze ) oraz bawię się w inwestycje i adshare Wink

Wpada również parę grosza z sieci afiliacyjnych, dzisiaj doszła skromna wypłatka z 3-4 dni Wink

[Obrazek: portmmopn_wsaaphp.png]

jeżeli ktoś jest zainteresowany zarabianiem na sieciach afiliacyjnych, zapraszam w dalszym ciągu do zakupu mojego poradnika ( klik w sygnaturce ) Wink


Zainteresowałem się też ostatnio stronką AdBrook, stronka wystartowała ponad miesiąc temu i bardzo dobrze rokuje na przyszłość Wink Działa dokładnie na tej samej zasadzie co traffic monsoon, kupujemy adpacki za 10$ które pracują ok. miesiąc do momentu w którym wypracują 15$ ( 150% ). Ciekawe jest to, że są sekundowe naliczenia, co oznacza że z sekundy na sekundę możemy obserwować, jak powiększa się nam stan konta Big Grin Polecam jak najbardziej serwis Big Grin


Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do rejestracji i inwestowania! Big Grin
https://adbrook.com/?ref=Pmxq
W zamian za rejestrację z refka oferuję całodobową pomoc, wszystko wytłumaczę i pomogę, wystarczy napisać na priv Wink


Pozdro! Big Grin


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 09-07-2015 23:15

Mój dziennik umarł Sad Trzeba go ożywić Big Grin

Hejoo, a więc tak, co się działo u mnie? Ogółem ogromny chaos w zarabianiu w necie Jerk2 od 1 lipca miałem się wziąć za programy partnerskie ale sobie troszke poleniuchowałem i zacząłem dopiero wczoraj Tongue Oto efekty:


8 lipca:

[Obrazek: dzien1png_waeeepa.png]

9 lipca:

[Obrazek: dzien-2pn_waeeehr.png]

Kwoty mnie zdecydowanie satysfakcjonują tym bardziej, że osiągnąłem je przy niewielkim nakładzie pracy ( na subkach się musiałem bardziej namęczyć Big Grin )

Ogółem działam metodą którą do niedawna sprzedawałem na forum i przy okazji chciałem pozdrowić osoby, które narzekały, że przez to że sprzedałem ~15 sztuk poradnika konkurencja strasznie wzrosła Smile Cały czas twierdziłem ze konkurencja była jaka jest i kompletnie nie ma znaczenia, teraz kiedy zacząłem pracować jeszcze bardziej się w tym utwierdziłem Tongue


Mam też kilka nowych pomysłów na zarabianie na programach partnerskich które powoli wdrażam w życie, zobaczymy co z tego będzie, może pojawi się nowy poradnik o zarabianiu w ten sposób Big Grin

Działam też na adbrooku, czekam niecierpliwie, kiedy wprowadzą paypal ( ponoć ma się pojawić niedługo ):


[Obrazek: adbrokpng_waeeenx.png]

Celów jako tako nie mam, zbieram wciąż na to co zbierałem i mój cel powoli zbliża się ku końcowi Tongue


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - GelO - 10-07-2015 00:09

ładne sumki, na jakim PP pracujesz? obserwuję, powodzenia! Smile


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - full2000 - 10-07-2015 09:27

Miło jest widzieć jak się rozwijasz, nic tylko brać przykład. Powodzenia!


RE: Dziennik zarabiania Pmxq - Pmxq - 10-07-2015 12:13

GelO, głównie promowanie gier, próbuję sił na gameflow, zainteresowałem się też ostatnio czymś innym niż gry ale to myślę bardziej przyszłościowe zajęcie Big Grin

full2000, dzięki za miłe słowa Tongue