Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - zbyszeq - 31-10-2015 01:43

to leć z tematem Smile.
Jeżeli tak bez wkłądu hajs wpada, to pomyśl ile będzie jak się tym zajmiesz porządnie Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 01-11-2015 20:28

zbyszeq, jakbym jeszcze miał motywację żeby rozwijać to właściwie od początku to by było dobrze Jerk2

jak na razie obstaję przy refach i jutubach a tam jak wpada to niech wpada, nisza raczej nieśmiertelna więc sie nie spali zbyt prędko Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 11-11-2015 16:21

Na astrocash wciąż wpada po 1-2 leady dziennie z czego jestem bardzo hepi, a ja tymczasem wymyśliłem nową półpasywną metodę pracy na sieciach Lol Wczoraj przez ~2h testowałem, oto wyniki:

[Obrazek: novapng_srwsqxx.png]

jedyne co trzeba będzie poprawić to konwersję, bo obecnie trochę kuleje Tongue 15% mnie zdecydowanie nie zadowala, tym bardziej że czasami sięgała ona nawet do 30% Big Grin
Kanał na youtubie cały czas progresywnie się rozwija, rosną wyświetlenia a tym samym $$ z wyświetleń filmu, za ten miesiąc będzie z pewnością więcej niż w poprzednich Tongue nawiązałem też współpracę z kilka youtuberami, w sumie bardzo pozytywną bo razem możemy się szybciej rozwijać i wymieniać subkami Wink Co ciekawe, ostatnio zacząłem zostawiać reflinki pod swoimi materiałami i kilka stałych oglądających zrobiło parę refków z czego również jestem ucieszony Lol Wszystko idzie w dobrym kierunku Big Grin



RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 17-11-2015 22:52

Dzisiaj mega udany dzień Big Grin jako że miałem dzisiaj wolne i siedziałem w domu myślałem nad nowymi sposobami promowania gierek z sieci afilliacyjnych, właściwie nie wymyśliłem niczego ciekawego ale udało mi się wpaść na coś, co drastycznie zwiększyło liczbę leadów z pewnego sposobu Idea Właściwie można zostawić wszelki komentarz i spojrzeć na screena Cool

[Obrazek: dzniufkap_srqhxsh.png]

Kilkanaście leadów pochodzi też z kanału yt który cały czas rozwijam i który idzie w dobrym kierunku, myślę że do końca roku spokojnie nabiję 1k subów, cieszy to tym bardziej że są to ludzie realni, którzy dają suby bo podobają im się materiały Tongue wyświetleń coraz więcej więc też hajs z programu partnerskiego na yt się coraz lepiej zgadza Jerk

Zapraszam do komentowania! Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - batman - 17-11-2015 23:01

na jakiej stronie zarabiasz jesli mozna wiedziec??


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Krechaman - 17-11-2015 23:09

Ten kanał na yt to jakiś z grami? Smile Nazwę gdzieś dałeś? Dopiero wskoczyłem na ten temat, a nie mam czasu przelecieć 17 stron.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - xTKSD - 17-11-2015 23:27

Cholera korci mnie ten twój aktualny poradnik, ale tak spytam dorzucasz te metody którymi ostatnio pracujesz? Smile

I ile pracowałeś np dziś? Big Grin

Poza tym graty, utrzymywania zarobków na poziomie Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 18-11-2015 08:26

@[batman], na takiej która w danej chwili ma korzystne kampanie Wink ale głównie gameflow.


@[Krechaman], poradniki, let's playe, recenzje, testy itp Wink Linku do kanału nie ujawniam ( może ujawnię jak się bardziej rozwinie ) Cool

@[xTKSD], pracowałem jakieś ~4-5h, co do mojego poradnika to pojawi się w grudniu większa aktualizacja rzucająca nowe światło na metody w nim zawarte, będą też nowe sposoby, w końcu święta to najlepszy czas na robienie kasy na refkach więc trzeba je wykorzystać Sex Także każdy posiadacz poradnika dostanie fajną aktualizację i mój support gdyby coś nie kumał, mam nadzieję że to zmobilizuje ludzi do pracy ( i przy okazji sam się tym zmotywuję impreza )


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Krechaman - 19-11-2015 15:31

Pykasz w coś na multi? Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 19-11-2015 18:07

@[Krechaman], odezwe sie na weekendzie bo teraz ciężko Tongue