Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 02-10-2015 08:34

xOceanFirex, jako tako nie posiadam własnego serwisu, mam jednak kilka własnych źródeł ruchu, niektóre metody to spam, niektóre nie, wiadomo, ze spamu rejestracje są raczej mało wartościowe i serwis mógłby się doczepić Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Fredro - 02-10-2015 09:18

Powodzenia. Na jakich serwisach zarobiasz?


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 03-10-2015 10:54

Fredro, wystarczy przejrzeć ostatnie kilka stron dziennika Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 23-10-2015 22:21

DZIENNIK - ODŚWIEŻ! Big Grin


W dzienniku cisza, ano dlatego że się rozleniwiłem i niewiele robię, na głowie studia które powoli się rozkręcają i jest coraz więcej do roboty Undecided Pierwsze materiały wlatują na kanał youtube, tak jak myślałem, jest dobrze, wyświetlenia i like lecą, zobaczymy jak to dalej pójdzie, jeżeli nie wypali to zawsze zostaje opcja ze stworzeniem kanału opartego na innym motywie ( typu śmieszne filmiki, to robi wyświetlenia i ludzie to oglądają, wyświetlenia = $$ Lol no ale wiadomo, chciałem spróbować czegoś, co od początku do końca jest mojego autorstwa Cool )


Kanału nie będę prezentował ani publicznie, ani pw, z wiadomych przyczyn impreza

Co do afiliacji i zarabiania na gierkach, tak naprawdę nie ma się czym chwalić bo nic nie robię Smile ( Wiadomo, hajsu za nic nie robienie jeszcze chyba nikt nie dostał Big Grin )

Dostaję sporo wiadomości na pw pt. Jak zacząć, ludzie proszą mnie o rady, w czym mogę pomóc, pomagam, wiadomo, nikogo nie poprowadzę za rękę i nie dam niszy na której ktoś zarobi setki tysięcy, w zarabianie w necie trzeba włożyć przede wszystkim siebie, swoje pomysły i czas, tylko to da efekty ( i to zazwyczaj dopiero po jakimś czasie, po okresie kiedy 80% ludzi zrezygnuje ) beka


Sporo jest też pytań o poradnik, główne dotyczą tego czy metody są nadal aktualne i czy nimi pracuję?

A więc tak: metody z poradnika są jak najbardziej nadal aktualne Wink Konkurencja się rozłożyła tak, że na przestrzeni czasu właściwie niewiele się zmieniło i metody są dobrym sposobem na zarobek a właściwie można działać na tyle różnych sposobów, że właściwie ciężko jakoś specjalnie zaburzyć te systemy zarabiania Lol

Czy pracuję? Ostatnią styczność ze sposobami miałem jakieś ~2tyg. temu, z racji tego że mam jutro sporo wolnego czasu, siądę na 4-5h i intensywnie popracuję tymiże metodami, podzielę sie tutaj efektami Smile

Ostry powrót do zarabiania ( takiego jak w wakacje ) przypadnie prawdopodobnie w grudniu, wtedy mam zamiar ostro spiąć pupę i jak najlepiej wykorzystać ten czas ( chyba jeden z najlepszych na zarabianie Sex ), już w tym momencie myślę, na czym się skupić, pod koniec listopada pewnie zacznę wdrażać wszystko w życie a w grudniu polecimy Big Grin


To chyba tyle Cool Widzimy się w poście jutro impreza


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 23-10-2015 23:54

Na jakim kierunku studiujesz?


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - trybulski - 24-10-2015 13:06

Zapewne na seksuologii Smile Spójrz się z dystansem na ostatni post kolegi, to zrozumiesz dlaczego Tongue


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 24-10-2015 13:32

Kolega wyżej nie trafił Sex informatyka Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - trybulski - 24-10-2015 14:49

Z niecierpliwością czekam na Twoje wczorajsze/dzisiejsze wyniki. impreza


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 25-10-2015 14:36

A więc tak jak pisałem, wrzucam obiecany screen z działania metodami z poradnika Smile


[Obrazek: dniufkapo_srhhqsh.png]

Sposoby działają dokładnie tak jak działały, nie odczułem żadnych negatywnych skutków typu konkurencja Big Grin

Czas pracy ~5h, pracowałem troszkę dłużej niż planowałem ponieważ chciałem dobić do 200zł Big Grin Parę leadów wpadło/wpada z automatu aż do teraz Big Grin Użyłem moim zdaniem 4 najlepszych metod z poradnika, dwie z nich są pasywne ( do nich wcześniej się przygotowałem, 2 pozostałe aktywne ) moim zdaniem efekty pozytywne, tym bardziej że nie pracowałem na najwyższych stawkach Cool


Dzisiaj nie mam zamiaru już nic robić w kierunku reflinków, wieczorkiem mam zamiar stworzyć kolejny materiał na kanał yt i go wrzucić Tongue Tymczasem lecę na dwór, bo zmiana czasu skróciła słoneczne popołudnia i zaraz się zrobi ciemno SadTongueTongue


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - radek0389 - 25-10-2015 16:25

Kurde niech mnie ktoś zmotywuje do działania na twoim poradnikuBig Grin.
Mam poradnik, mam 100 kont serwisu do działania, mam bota, mam nawet kupiony dedykowany serwis pod nisze a lenistwo nie pozwala efektywnie działać.

A po za tym powodzeniaSmile