Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - MACOS - 11-09-2015 09:34

Motory motorami, ale czekam na jakieś info z zarobkowe Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 12-09-2015 00:52

(11-09-2015 09:34)MACOS napisał(a):  Motory motorami, ale czekam na jakieś info z zarobkowe Big Grin

hehe, info będzie dziś wieczorkiem, teraz idę spać Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 12-09-2015 20:27

Krótki update


Dzisiaj właściwie nic nie robiłem, toteż praktycznie nic nie zarobiłem ( wpadło parę leadów z wczoraj Big Grin ), a wczorajszy wynik prezentuje się tak:

[Obrazek: Beztytulu_spwawwp.png]

ogółem wróciłem do starych metod, jak widać wciąż działają Lol
Subki na kanał yt wpadają, dziś wybiło 10k pod jednym filmikiem, mega cieszy że ludzie oglądają własny content Smile filmik, którzy zamierzam promować by zyskać większą oglądalność jak na razie w rozsypce Tongue

Dziś już nic nie będę robił, popykam w csa a jutro się pomyśli, bo niedziela moim zdaniem jest najlepsza na zarobek Big Grin

Pozdro Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - mooguay - 13-09-2015 22:02

(10-09-2015 18:21)Damkofr napisał(a):  Najbardziej utkwiła mi wypowiedź że do 5k czterocylindrowce zdychają i mi się zagotowało Big Grin Ale już wiem dlaczego tak myślałeś podałeś jako przykład Bandita i tu masz rację bo Bandit to jest naprawdę mocno ograniczony motocykl. Można miec do niego sentyment ale to spokojny motocykl, ale takie było jego założenie chyba. Masz rację jak na czterocylindrowca w osiągach nie robi szału ale też trzeba dodać że pewnie jeździłeś na wersji gaźnikowych a twoja mt 03 ma w uj elektroniki jak to teraz robią i w moto i w samochodach i oczywiście jestem tego zwolennikiem.

Tak dla jasności to ja nie spekulowałem nad gustem tylko nad faktami. Interesuję się mechaniką zwłaszcza motocyklową. Nie wiem ale nigdy nie jarałem się naprawianiem samochodu, ale moto już tak Big Grin

Aktualnie nie mam żadnego moto. Najwięcej jeżdziłem Hondą CBR 600 F3, potem poł roku jeździłem Hondą CBR 1000RR Fireblade, Suzuki GSXR 600 albo 650 to było i sporadycznie innymi turystykami.

Tylko CBR 600 należała do mnie, CBR 1000RR zostawił mi zanjomy do zaopiekowania się jak był za granicą, Suzuki brata ale często latałem. A i miałem jeszcze Kawasaki ninja 300 ale szybko sprzedałem bo była dobra okazja. Latałem też innymi moto ale głównie to były parukilometrowe przejażdżki. Dzięki ludziom którym poznałem na zlotach jak wpadałem Cebrą. Często ktoś brał moją 600 ja inny moto i np gdzieś do Maka się jechało.
Moim marzeniem jest yamaha r1, a niestety nawet nie jechałem nią nigdy. Niedawno nowym marzeniem jest przejechanie się Ducati Panigale 1199.
Inną moją pasją są crossy.

Nie no kur*a jebn* beka Sory musiałem... beka


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Krymi - 23-09-2015 18:21

Powodzenia, będę zaglądał. Jak możesz to podpowiedz jakąś nisze na priv (leadmore Wink )


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 28-09-2015 20:48

Dawno nie było wpisu, ze względu na to że ogarniałem ostatnio sporo spraw, takich jak studia które zaczynam za pare dni lub chociażby lokum Big Grin Przez to nie miałem nawet kiedy zrobić wpisu, a i na zarabianie nie było zbytnio czasu.
Ostatnio jednak wróciły ciekawe kampanie pod które mam dobry target i w zasadzie nie trzeba się napracować żeby zarobić parę groszy Smile

[Obrazek: dniuwkapn_shrxeha.png]

Jak zacznę studia to zacznę ostre ogarnianie kanału na yt, mam nadzieję że będę miał na to czas i nie pochłonie mnie nauka, do której straciłem zapał po liceum Lol już wszystko przygotowane, 2 filmiki mam gotowe, subków wpada ~5 dziennie i jest ok Wink



RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - kacperek1212 - 28-09-2015 23:00

Co to za serwis, jeżeli można wiedzieć Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - twardy - 28-09-2015 23:12

Chyba gameflow.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 30-09-2015 01:42

kacperek1212, serwis to gameflow Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - xOceanFirex - 01-10-2015 16:24

No jak na gameflow tyle wyciągasz to szacun dla Ciebie.
I opierasz się na czystym spamie czy tez wspierasz się własnym serwisem ?