Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 08-09-2015 22:16

Damkofr, Yamaha MT 03 Wink


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 08-09-2015 22:36

Fajne opinie nawet o tym motocyklu, samemu wolałbym coś innego ale to zależy od gustu. Największy minus to jednocylindrowa jednostka.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 08-09-2015 22:46

Damkofr, dla mnie silnik to największy plus tego motocykla, singiel daje dużo więcej frajdy z jazdy niż rzędowe wiertary, którymi też miałem okazję jeździć Lol szukałem czegoś co będzie w jednym garze, ale nie będzie to supermoto no i znalazłem Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 09-09-2015 22:47

(08-09-2015 22:46)Pmxq napisał(a):  Damkofr, dla mnie silnik to największy plus tego motocykla, singiel daje dużo więcej frajdy z jazdy niż rzędowe wiertary, którymi też miałem okazję jeździć Lol szukałem czegoś co będzie w jednym garze, ale nie będzie to supermoto no i znalazłem Smile
No nie mów że single są lepsze od dwucylindrowcow lub cztero bo zaprzeczasz zasadom mechaniki. Dużo bardziej elastyczne są silniki wielocylindrowe, byś zobaczył jak ciągnie z niskich obrotów wielocylindrowiec a jak ciągnie jedno. Plusów jest więcej w tym moc. Pisze to na własnych doświadczeniach, a latalem nie jednym moto. Przy obecnej technologii jednocylidrowce 600cmm fajnie się prowadzi, jednak żaden silnik jednocylindrowy nie będzie tak elastyczny jak wielo. Jedyny plus to większa prostota więc i teoretycznie łatwiejsze serwisowanie np brak synchronizacji, mniejsza ilość świec przy wymianie.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 10-09-2015 15:25

Damkofr, a czy ja powiedzialem ze są lepsze?facepalm nie mam zamiaru dyskutować bo wiadomo, jeden woli to, drugi tamto Big Grin polecam przejechac sie w najblizszym czasie jakims singlem w wiekszej pojemnosci i ocenic co daje wiecej frajdy na drodze i na czym lepiej "zwalcza" sie korki w miescie, czy na rzedowcu ktory do 5k rpm raczej "zdycha" czy na singlu ktory ma moc praktycznie od razu Jerk no ale tak jak mowilem co kto woli, koniec dyskusji bo sie spam robi Big Grin

A co do doswiadczen to nie zsiadam z 2 kolek juz kilkanascie lat i też jezdzilem masa sprzetow ( nawet 3 cylindrowcem Jerk2 ) wiec doskonale mam porownanie Big Grin

Mhm, dzisiaj wrocilem do domku, ale raczej dzis juz nie popracuje, odpoczywam a od jutra zaczynam kminic, musze w koncu ogarnac te filmiki na kanal Lol

Pozdrawiam i zycze milego dnia Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 10-09-2015 15:35

No ale nie mogę przeżyć głupot jakie ty piszesz. 600 seta zdycha która ma 80 koni (porównuje turystyka do turystyka bo sporty mają ponad 100) i przy każdych obrotach ma zajebiste przyspieszenie. Przecież to właśnie jest największą domeną wielocylindrowcow ze z niskich obrotów są zajebiste. Serio wez się przejedz markową 600 seta. Ja nie mówię że single nie mają swojego uroku ale jednak coraz mniej się ich produkuje w Moto powyżej 125hmm. Niech ktoś kto jeździ parę lat powie mi ze nie mam racji to wtedy nie odezwę się na temat Moto do końca życia.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - mikuss - 10-09-2015 15:38

@[Damkofr] Masz całkowicie rację, ale kolega ma prawo do swoich "upodobań" i na siłę tego nie zmienisz
odpowiada mu jeden baniak i jest zadowolony, to przecież o to w tym chodzi by właściciel miał frajdę z jazdy swoim jednośladem Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 10-09-2015 15:51

Damkofr, mikuss, dyskusja fanów jednośladów, haha Big Grin

Damkofr, nie podoba mi się to, że na siłę próbujesz mi wmówić swoje prawdy Tongue ja nigdzie nie pisałem, że single są lepsze od 4 cylindrów, bo właściwie masz rację, rzędówki płynniej oddają moc, zazwyczaj mają jej więcej, singiel potrafi szarpnąć, burknąć, ale w tym cały urok Big Grin Po prostu mi bardziej odpowiada 1 gar, bo moim zdaniem ( i chyba większości która jeździła dobrym jednym garkiem ) frajda z jazdy nie do porównania Wink

A ty Damkofr, jeździsz czymś? Może gdzieś z południa PL jesteś? Tongue

EDIT: a co do głupot które "wypisuję" to właściwie nie głupoty, tak jak mówiłem, wystarczy spojrzeć na krzywe mocy singli i 4 garków, szczególnie przy niskim zakresie obrotów Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 10-09-2015 18:21

(10-09-2015 15:51)Pmxq napisał(a):  Damkofr, mikuss, dyskusja fanów jednośladów, haha Big Grin

Damkofr, nie podoba mi się to, że na siłę próbujesz mi wmówić swoje prawdy Tongue ja nigdzie nie pisałem, że single są lepsze od 4 cylindrów, bo właściwie masz rację, rzędówki płynniej oddają moc, zazwyczaj mają jej więcej, singiel potrafi szarpnąć, burknąć, ale w tym cały urok Big Grin Po prostu mi bardziej odpowiada 1 gar, bo moim zdaniem ( i chyba większości która jeździła dobrym jednym garkiem ) frajda z jazdy nie do porównania Wink Banan z twarzy nie schodzi i tyle, jeździłem sporo czasu banditem 400/600 i mimo większej mocy nie było takiej frajdy z jady jaka jest teraz Lol No ale jak już mówiłem, co kto woli Tongue

A ty Damkofr, jeździsz czymś? Może gdzieś z południa PL jesteś? Tongue

EDIT: a co do głupot które "wypisuję" to właściwie nie głupoty, tak jak mówiłem, wystarczy spojrzeć na krzywe mocy singli i 4 garków, szczególnie przy niskim zakresie obrotów Big Grin

Najbardziej utkwiła mi wypowiedź że do 5k czterocylindrowce zdychają i mi się zagotowało Big Grin Ale już wiem dlaczego tak myślałeś podałeś jako przykład Bandita i tu masz rację bo Bandit to jest naprawdę mocno ograniczony motocykl. Można miec do niego sentyment ale to spokojny motocykl, ale takie było jego założenie chyba. Masz rację jak na czterocylindrowca w osiągach nie robi szału ale też trzeba dodać że pewnie jeździłeś na wersji gaźnikowych a twoja mt 03 ma w uj elektroniki jak to teraz robią i w moto i w samochodach i oczywiście jestem tego zwolennikiem.

Tak dla jasności to ja nie spekulowałem nad gustem tylko nad faktami. Interesuję się mechaniką zwłaszcza motocyklową. Nie wiem ale nigdy nie jarałem się naprawianiem samochodu, ale moto już tak Big Grin

Aktualnie nie mam żadnego moto. Najwięcej jeżdziłem Hondą CBR 600 F3, potem poł roku jeździłem Hondą CBR 1000RR Fireblade, Suzuki GSXR 600 albo 650 to było i sporadycznie innymi turystykami.

Tylko CBR 600 należała do mnie, CBR 1000RR zostawił mi zanjomy do zaopiekowania się jak był za granicą, Suzuki brata ale często latałem. A i miałem jeszcze Kawasaki ninja 300 ale szybko sprzedałem bo była dobra okazja. Latałem też innymi moto ale głównie to były parukilometrowe przejażdżki. Dzięki ludziom którym poznałem na zlotach jak wpadałem Cebrą. Często ktoś brał moją 600 ja inny moto i np gdzieś do Maka się jechało.
Moim marzeniem jest yamaha r1, a niestety nawet nie jechałem nią nigdy. Niedawno nowym marzeniem jest przejechanie się Ducati Panigale 1199.
Inną moją pasją są crossy.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 10-09-2015 21:32

Damkofr, co kto lubi, tak czy siak, ja jestem bardzo zadowolony i kolejnym moto pewnie też będzie singiel, ewentualnie V-ka Smile