Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 04-09-2015 21:13

Zarobiony_Koles, comperia postąpiła i tak fair zaliczając jakiś % dochodu mimo braku potwierdzeń telefonicznych Tongue a z tego co wiem to zaliczali ~25%, przynajmniej taki % zaakceptowano ludziom którzy też pracowali na blabla car Big Grin a może te osoby po prostu potwierdziły telefonicznie reje? Tego już nie wiem Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Zarobiony_Koles - 05-09-2015 07:08

Comperia lead, postąpiła jak należała, mam dane ip osób, którzy potwierdzili swoje konto Smile Sorry, żę tu spamuję ale kontaktu ze osobą co kupiła pierwszą część poradnika nie chcesz utrzymywać, nie wiem czemu, no ale twój wybór..


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 05-09-2015 12:10

Zarobiony_Koles, mieliśmy małą spinkę i tyle Big Grin ja już zapomniałem, na gg jesteś odblokowany więc jak co to pisz, żeby tu spamu nie było Cool


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 08-09-2015 00:28

Kto rano wstaje ten hajs ma Smile


Dzisiaj mega wcześnie wstałem bo miałem do załatwienia kilka ważnych spraw, do 11 wszystko co miałem ogarnąć ogarnąłem i postanowiłem przysiąść do zarabiania Smile Siedziałem parę godzinek z drobnymi przerwami, oto wynik, z którego jestem bardzo zadowolony Smile

[Obrazek: dniufka2p_spehann.png]

85 leadów nie przyszło łatwo, od paru dni się do tego przygotowywałem i dziś odpaliłem sposoby pasywne + aktywne, w głównej mierze są to metody z poradnika, który sprzedaję, kto ma ten wie o co chodzi Tongue
Przy okazji zapraszam w dalszym ciągu do zakupu, zostało ~2 sztuki Smile

Dogrywam codziennie parę fragmentów ciekawych akcji z gierek typu cs:go na kanał, wpadłem na całkiem ciekawy ( moim zdaniem ) pomysł dotyczący montaży różnych ciekawych scenek, na razie jednak brakuje mi materiałów i muszę jeszcze trochę popracować, chcę też mieć w zapasie 2-3 filmiki dlatego zanim coś wrzucę to jeszcze minie trochę czasu, chcę żeby wszystko było dopracowane bo mam zamiar zainwestować trochę $$ w reklamę i liczę że chociaż w jakimś stopniu się wróci Smile
Przez kolejne 3 dni nie będę miał czasu robić cokolwiek więc pewnie żadnych wpisów nie będzie Tongue Weźcie sobie do serca wczesne wstawanie i wcześniejsze planowanie, co robicie jutro, naprawdę pomaga w zarabianiu Big Grin


Ogółem też jakiś czas temu spełniłem swoje marzenie - to, co przez te wszystkie miesiące dawało mi siłę do zarabiania i nie poddawania się w momentach, kiedy nagle nic nie wychodziło - czy to w subach, czy to w sieciach, czy w czymkolwiek Big Grin pisałem o tym na początku dziennika, że mam marzenie do spełnienia i się nie poddam, bo marzenia trzeba spełniać, i się spełniło Tongue

[Obrazek: mhaex.jpg]

W 100% za hajs z neta Smile

Wozidełko przechodzi drobne modyfikacje, zamówione parę drobiazgów, pewnie się będzie zmieniać lekko na przestrzeni czasu Smile

Pozdro i nie poddawać sie!

P.S I pamiętajcie, nie kładźcie kasku na ziemii bo wszyscy zginiemy beka


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - AlucyBlue - 08-09-2015 06:51

Aż przyjemnie się patrzy jak ktoś z własnych (ciężej lub troszkę mniej) zarobionych pieniędzy kupuje sobie taką piękność Cool
Co do planowania sobie rzeczy na kolejny dzień... Tutaj porada dla tych co oglądają dzienniki ale sami nic nie robią. Zaplanujcie sobie raz kolejny dzień, chociażby skromnie byleby żeby coś zrobić, zobaczycie jak wszystko się zmieni Smile
A z mojej strony, powodzenia w dalszych zarobkach 2


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Zarobiony_Koles - 08-09-2015 17:42

graty zakupu Smile Co kolejne kupujesz?
Co do planowania dnia, to żeby nie skończyło się tylko na planach Smile Ważne aby nie dawać sobie poprzeczki wysoko bo to nawet człowiekowi nie będzie się chciało robić wdg planów..


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 08-09-2015 18:55

Zarobiony_Koles, ukróciłem wydatki, zbieram kasę na studia Big Grin a co do moto, to pewnie za 2-3 latka przesiądę się na coś jeszcze mocniejszego Sex sęk w tym że nie wiem czy sprzedam to, bo przywiązuję się do sprzętu, toteż stoi już w domu parę pyrkawek Lol

Wiadome, z planami musi iśc silna wola lub jakaś motywacja, bo same plany nic nie dają Big Grin po prostu planujesz, siadasz i to robisz, w innym wypadku łapiesz lenia i tyle zarobku Big Grin Co do poprzeczek to jestem odmiennego zdania, wysokie poprzeczki często nie są realizowane, ale przyziemne, możliwe do wykonania dodają mega kopa i motywacji do dalszego działania Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - full2000 - 08-09-2015 19:06

Pięknie, @[Pmxq] Gratuluję spełnionego marzenia!
Sam jestem na etapie spełniania podobnegoSmile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 08-09-2015 19:37

full2000, dzięki, życzę powodzenia w spełnianiu Twojego Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 08-09-2015 22:01

Co to za "Jamaszka"