Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 21-08-2015 22:57

Nadal funhub mi nie zatwierdził kasy, brak słów na tych leni. .. ;x nie wiem czy zarabiać dalej czy nie.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 21-08-2015 23:13

(21-08-2015 22:57)Damkofr napisał(a):  Nadal funhub mi nie zatwierdził kasy, brak słów na tych leni. .. ;x nie wiem czy zarabiać dalej czy nie.

pisz do nich tylko upewnij się do którego trwa walidacja ( pisze po otworzeniu każdej kampanii ) Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 24-08-2015 19:40

Bang, powracamy do zarobku Smile



ostatnio chwyciłem mega lenia i nic mi się nie chce, tym bardziej siedzieć przed kompem i zarabiać Big Grin kilkudniowa przerwa, którą sobie zrobiłem naprawdę źle na mnie wpłynęła, nie mogę się teraz pozbierać i powrócić do wcześniejszego porządku i regularności Tongue
Tak jak jednak pisałem pofatygowałem się dzisiaj przetestować 3 nowe metody, każdą popracowałem, tak prezentują się wyniki:

[Obrazek: Beztytulu_sppxpxp.png]

[Obrazek: elopng_sppxpxe.png]

Jeżeli chodzi o kliki to przyzwoicie, natomiast konwersja kuleje, w kolejnych dniach będę nad nią pracował, tak żeby była na poziomie 35-40% Smile

Założyłem też dziś konto na ad2games, teraz czekam na akceptację, może odnajdę tam coś ciekawego dla siebie Big Grin

Zapraszam do komentowania, pozdro Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - kamilg49 - 24-08-2015 20:18

powodzonka


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Bidbar96 - 24-08-2015 23:04

I tak nieźle, zycze dalszych sukcesów Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - dzejkobs - 25-08-2015 12:22

Będę częściej zaglądał Wink Fajny dziennik, oby tak dalej !


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 03-09-2015 11:41

Fajnie, że ktoś tu zagląda i komentuje Tongue

Nie odzywałem się tu ponad tydzień bo byłem zajęty innymi sprawami, a w zasadzie w zarabianiu nie działo się nic ciekawego Big Grin

Moja wczorajsza dniówka z gameflow:

[Obrazek: lelpng_spxwsae.png]

Cały czas ciupam, wdrażam w życie nowe pomysły i całkiem fajnie leci przy niskim zaangażowaniu czasowym Big Grin Myślę również nad jeszcze jedną aktualizacją do mojego poradnika o sieciach, ale zobaczymy w najbliższym czasie, jak to będzie Smile

Schodząc na inny plan ogarniam swój kanał na yt Smile wcześniej pisałem że tworzę hobbistycznie różne materiały, obecnie od 2-3 miesięcy nie wrzucałem nic, mimo to ~6k wyświetleń oraz ~40 subów miesięcznie wpada, także nie jest źle, filmiki które stworzyłem są na 1 miejscach w wyszukiwarkach Tongue subki na ten moment to troche ponad 700, cieszy to naprawdę niesamowicie tym bardziej że są one żywe i naturalne a nie nabite jakimś addmefastem Big Grin
Podpiąłem też kanał pod jedną z sieci partnerskich i wpada trochę grosza Smile teraz myślę, jak powrócić do tworzenia materiałów po tej długiej przerwie i jakie materiały tworzyć, żeby szybko zyskały popularność i sympatię ludzi Tongue Trzeba też zrobić jakiś krótki filmik promujący kanał i go promować! Smile

Moim celem do końca roku jest przekroczenie 1k subków, myślę że dam radę Big Grin No i pomyśleć nad lepszą siecią partnerską ( bądź przejściem na adsense ) bo obecna kroi na 50% przychodu z reklam ( ale wiadomo, lepsza taka niż żadna Tongue )

Poza tym mam zamiar robić to co mi dobrze wychodzi, czyli pracować na sieciach afiliacyjnych, w przyszłości jeżeli uda mi się rozwinąć kanał na yt postaram się to jakoś połączyć Cool

Zapraszam do komentowania Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Damkofr - 04-09-2015 19:39

Funhub zbanowali mi konto usunęli wszystkie zarobki twierdząc że za moje leady nie dostali kasy od producenta. Brak słów robiłem jak najlepiej umiałem żeby ludzie grali. Nawet zrobiłem gildie więc na 100% trochę ludzi grało cały czas bo powbijali lvl...


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 04-09-2015 20:51

Damkofr, hm, dziwne, robiłeś od początku przekierowania? Być może wykryli gdzieś ruch motywowany? Lipa straszna bo jak do tej pory każdemu wypłacano hajs, aczkolwiek nikt nie pracował na funhub lub nie zarobił do wypłaty Undecided Funhub ma wysokie stawki ale nie jest do końca dobrą siecią, słyszałem o przypadkach że banowali ludziom konta twierdząc że właśnie producent nie zapłacił im za te leady właśnie tak jak w twoim przypadku lub z innych powodów, bywa że mają duże cięcia, ociągają się też z wypłatami i zazwyczaj nie płacą w terminie ( aczkolwiek w regulaminie mają wzmianki które ich przed tym chronią ), mi wypłacali ale były to kwoty rzędu paru stów, nie generuję u nich większych kwot bo nie jestem pewien, czy sobie coś nie umyślą Smile

Co do mojego zarabiania, tak prezentuje się dzisiejszy dzień:

[Obrazek: dniufkapn_spnrrnr.png]

Dzisiaj wpadłem na nowy, ciekawy sposób promowania, co prawda nieco czasochłonny ale myślę że będzie przynosił pasywny dochód i konwersję sięgającą 100% Lol co prawda leadów nie będzie dużo, ale będą w 100% aktywne Tongue

Jeżeli chodzi o kanał to przygotowałem nowy filmik, teraz trzeba go obrobić i wrzucić, wyświetlenia jak i suby cały czas progresywnie rosną Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Zarobiony_Koles - 04-09-2015 21:06

U mnie z comperii 90% poszło się jeb..