Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq (/Temat-Od-9zl-do-200zl-dziennie-Dziennik-Pmxq-112861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 15-08-2015 00:05

@[patryk0407], gameflow Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - TechnologyIT - 15-08-2015 03:06

Z taką konwersją + apką z publish_actions jesteś bogaty, JEŻELI umiesz to wykorzystać z głową.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 17-08-2015 22:29

Hajs na gameflow zaksięgowany Jerk2


Dzisiaj uroczysty dzień, bo w końcu księgowanie pieniędzy na gameflow Lol Ogółem parę osób miało wątpliwości co do skuteczności moich metod działania ( w tym oczywiście metod z poradnika ), dzisiejszy dzień rozwiał wąpliwości, bowiem podczas walidacji zostały odrzucone leady na kwotę zaledwie ~7zł Big Grin w sumie sam się zdziwiłem bo to naprawdę bardzo małe cięcie, ale jak widać ludzie grają w giery, a w końcu za to płacą reklamodawcy Tongue Można? Można Tongue


Dzisiaj kompletnie nic nie robiłem bo spędziłem cały dzień poza domem, wpadły jedynie jakieś grosze Smile Tradycyjnie, jak pojawią się jakieś dniówki z których będę zadowolony, zarzucę postem Big Grin

Miło mi również że sporo osób tutaj zagląda, zapraszam również do komentowania Smile


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Zarobiony_Koles - 17-08-2015 23:00

No to graty a moja comperia cała poleci..


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 17-08-2015 23:09

(17-08-2015 23:00)Zarobiony_Koles napisał(a):  No to graty a moja comperia cała poleci..


Szkoda tego czasu co poswieciles, probuj na gierkach Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Zarobiony_Koles - 17-08-2015 23:35

na gameflow mnie nie chcą a na funhub nie pewnie.. Tzn nie poleciały by leady z comperii jak by konta byli potwierdzane telefonicznie..


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 18-08-2015 22:16

Zarobiony_Koles, jakbyś miał porządną stronke/bloga lub jakieś inne zaplecze to by zechcieli Big Grin a co do comperii to kto wie, może zaliczą Tongue


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Zarobiony_Koles - 19-08-2015 07:05

Nie zaliczą bo o tym zapomniałem, że to jest główny czynnik.. A jak ja będę miał porządną stronkę to będę pierdzielił pracować na takich małych stawkach.


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 19-08-2015 19:27

(19-08-2015 07:05)Zarobiony_Koles napisał(a):  Nie zaliczą bo o tym zapomniałem, że to jest główny czynnik.. A jak ja będę miał porządną stronkę to będę pierdzielił pracować na takich małych stawkach.

no to lipa Big Grin


RE: Od 9zł do 200zł dziennie - Dziennik Pmxq - Pmxq - 21-08-2015 22:10

Bum, odświeżenie dziennika Big Grin


Dzisiaj bez screenów ze względu na to, że wróciłem do domu późno i praktycznie nic ciekawego nie zrobiłem Big Grin niestety cały weekend taki będzie, ale już w niedziele wieczorkiem będę miał czas i mam nadzieję że uda mi się wszystko przygotować, aby w poniedziałek ruszyć pełną parą Lol mam wiele nowych pomysłów związanych z sieciami, mam nadzieję, że w zbliżającym się tygodniu będzie mi dane pochwalić się dniówką rzędu ~500zł Tongue zobaczymy, co z tego będzie Smile
Przy okazji doszło mnie w ciągu ostatnich 3 dni pozytywne info, że sieci zaksięgowały i wypłaciły ludziom pracującym na moim poradniku pieniążki bez żadnych cięć Big Grin I bardzo dobrze, życzę każdemu żeby "swoje" zarobił Smile W końcu wszyscy tu jesteśmy żeby zarobić Big Grin
A czasu niestety będzie coraz mniej, za trochę ponad miesiąc rozpoczynam studia i będzie duuużo nauki, ciekawe jak to odbije się na zarabianiu w internecie, tak czy siak, nawet jak zarobię te parę stów miesięcznie, będę zadowolony Big Grin

Tak wgl ciekaw jestem, kto tu zagląda, zapraszam do "zabierania głosu", niezmiernie mnie cieszy każda osoba czytająca ten dziennik, w końcu po to go robię Tongue