Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski (/Temat-RentierCash-%E2%80%93-program-liniowy-jednorazowa-wplata-od-20-paypal-4-linie-sponsorski-112856)

Strony: 1 2 3


RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - KarolMalinowski - 22-04-2015 20:35

Zachęcam do uczestnictwa w Programie RentierCash.
Pierwszy raz jestem na tym forum, trochę zęby zjadłem na podobnych
programach ale ciekawość i chęć zysków przewyższa strach przed stratą Smile


A więc tak.
Wszystko bardzo ładnie wytłumaczone jest na prezentacji po rejestracji (rejestracja darmowa).
Strona Programu jest bardzo prosto zrobiona, jak dla dziecka, ale w dwóch zdaniach:

Kupuje się jednostki szkoleniowe. Opłata jednorazowa za 1 jednostkę to $20.
Płatność kartą poprzez paypal. Można kupić od 1 do 20 jednostek.
Jest to program liniowy, czyli każda jednostka ustawia się na końcu wypychając moją do przodu.
Jednostki przechodzą do wyższych linii w sposób następujący:

[Obrazek: 9851ded196799986gen.jpg]
(print screen z wideo)

Jednostki reinwestują się nie częściej niż raz w miesiącu i jeżeli ustawi się określona ilość takich samych jednostek na jednej linii.

Wtedy można wypłacić kwotę na koloru czerwonego (ustawia się wypłatę) i przerwać pracę jednostki albo czekać do końca aż jednostka osiągnie zwrot $1500 (ustawia się reinwestycję) i nastąpi automatyczna wypłata na paypal.

I to BEZ POLECANIA, bo po zakupie jednostki każdy następny kto kupi jednostkę przybliża mnie do wypłat.

Istnieje dodatkowo możliwość polecania.
Program płaci 5% za każdą kupioną jednostkę w 4 liniach rekomendacyjnych oraz 5% za każdą jednostkę reinwestowaną.

[Obrazek: ee9b7ddf66774830gen.jpg]
(print screen z wideo)

Zakładając więc, że jeżeli w strukturze mamy 10 jednostek, które przeszły do ostatniej linii to zarobek wynosi $1885.
Wypłaty za rekomendacje są dwa razy w tygodniu od kwoty $30. Ja swoją pierwszą wypłatę otrzymałem wczoraj:

[Obrazek: aa564ae22c6cc08dgen.jpg]

Strona i nagrania w 100% po polsku, komunikacja z obsługą sprawna, mona zadzwonić i porozmawiać z osobą, która opiekuje się Programem.

Zachęcam do rejestracji.


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - Voldir - 22-04-2015 20:43

Dodając ten wpis złamałeś 2 punkty regulaminu:

- Brak czystego linka
- Brak min. 10 postów, żebyś mógł dodać ref linka.

Zgłoszone.

Dziękuje dobranoc Big Grin


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - Flejva - 22-04-2015 23:07

Twoj dowod czy kogos?


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - KarolMalinowski - 23-04-2015 06:51

mój dowód !! (koniec mojego e-maila to właśnie 13)


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - Voldir - 23-04-2015 08:32

Ehhh. Usunąłeś refa ale nie wrzuciłeś czystego linka.


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - asamer - 23-04-2015 08:52

Szczerze nic z tego nie rozumiem, jednosta przepycha inną i czeka aż ją wypchną Rolleyes Jak dla mnie to wygląda jak zwykła piramida.


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - KarolMalinowski - 23-04-2015 09:27

(23-04-2015 08:32)Voldir napisał(a):  Ehhh. Usunąłeś refa ale nie wrazuciłeś czystego linka.

no nie wrzuciłem czystego linka, bo jestem nowy na forum i muszę napisać 10 postów zgodnie z regulaminem, ale mam nadzieję, że tym razem mi podarują Smile

http://system.rentiercash.com/[SKASOWANO]

(23-04-2015 08:52)asamer napisał(a):  Szczerze nic z tego nie rozumiem, jednosta przepycha inną i czeka aż ją wypchną Rolleyes Jak dla mnie to wygląda jak zwykła piramida.

No tak, zgadza się, mówiąc wprost jest tu układ piramidalny bo wpłaty kolejnych uczestników powodują mój zarobek - jak wszędzieSmile

W tej prezentacji jest to w miarę fajnie wyjaśnione:



ale jak coś to pytajcie, będę starał się tłumaczyć


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - Voldir - 23-04-2015 10:01

10 postów musisz mieć żeby wrzucić swojego ref linka. Linka z którego dostaniesz jakiś profit, jeśli ktoś się zarejestruje z niego. Normalny link jest obowiązkowy Smile

Napisałem że nie masz 10 postów żeby wrzucać ref linka a Ty dalej swoje... facepalm

To jest czysty link: http://rentiercash.com/ !

BTW. Piramidek tutaj nie tolerujemy.


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - KarolMalinowski - 23-04-2015 10:08

Masakra jak ktoś tak ja Ty mówi jedno a ktoś jak ja robi drugie :/

Poprawię sięSmile

Tu jest link do Programu: http://rentiercash.com/


RE: RentierCash – program liniowy, jednorazowa wpłata od $20 (paypal), 4 linie sponsorski - KarmazynowyPirat - 23-04-2015 10:41

Trochę amatorką wieje, jak nawet swojego emaila nie mają tylko gmail...