Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. (/Temat-Nieprzekroczenie-progu-podatkowe-niepelnoletnosc-112851)

Strony: 1 2


RE: Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. - szykiryki - 23-04-2015 15:24

czyzby od instantera (webmaster media)? Smile


RE: Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. - LMKY - 23-04-2015 15:29

Nie, inne źródło, które otrzymałem i muszę sam rozliczyć Smile


RE: Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. - Gremquen - 23-04-2015 15:30

Ja sobie w tamtym roku dorabiałem w wakacje w firmie telemarketingowej, gdzie miałem umowę o dzieło.
Oni sami wysyłali zaliczki na podatek, a ja tylko dostałem na początku tego roku pita. Zaniosłem go do księgowej i ona przesłała go elektronicznie do US, skąd po miesiącu dostałem zwrot podatku, bo nie przekroczyłem 3k Wink


RE: Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. - LMKY - 23-04-2015 15:31

Ja zaliczek nie płaciłem, musiałem sam ten podatek opłacić, ale teraz nie wiem czy wysyłać korektę czy zostawić już nieopłacony.


RE: Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. - szykiryki - 23-04-2015 15:35

masz czas do 30 kwietnia, wiec moim zdaniem wypelnic pit, zaniesc do urzedu i spac spokojnie...


RE: Nieprzekroczenie progu podatkowe - niepełnoletność. - mamrocik - 23-04-2015 15:42

A no jeśli otrzymałeś pit to już inna sprawa . Cool