Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski (/Temat-Subspider-pl-Zarabiaj-na-sub-sms-Nowy-program-partnerski-112826)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - selfie - 22-04-2015 13:26

(22-04-2015 13:23)karmas napisał(a):  
(22-04-2015 12:53)Rav656 napisał(a):  [Obrazek: JAxhZt9.png]
A powiedz mi, jakim cudem w tym - pożal się boże - "serwisie" zarobiłeś dzisiaj 2.42zł ? Wink

z poleconych...
strona będzie zamknięta do czasu kiedy będą wykonane wszystkie poprawki, widać co się dzieje kiedy się człowiek spieszy, dzięki Wam uświadomiłem sobie, że nie warto...zagwarantować mogę jedno iż wypłaty i rejestracje w serwisie były realizowane prawidłowo i na to partnerzy nie narzekali. Obiecuję, że wszystkie błędy naprawię i na pewno w przyszłości się nie zawiedziecie. Zainwestuję więcej pieniędzy w stronę, teraz zrobiłem ją sam dla testu, muszę skorzystać z porady lepszego informatyka. Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie

Wcześniej mówiłeś że tylko testujesz ten serwis teraz że należy on do Ciebie, po takiej pokazówce wątpię by ktokolwiek chciał zarabiać na waszej stronie kiedykolwiek facepalm


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - daniel42na - 22-04-2015 13:28

(22-04-2015 13:26)karmas napisał(a):  Dzięki za poprawienie humoru bo trochę się zdenerwowałem przez te błędy... jak można to powiedz w jaki sposób niby można to zobaczyć? Big Grin

Tutaj: http://goo.gl/Y0qyYn


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - karmas - 22-04-2015 13:33

(22-04-2015 13:26)selfie napisał(a):  
(22-04-2015 13:23)karmas napisał(a):  
(22-04-2015 12:53)Rav656 napisał(a):  [Obrazek: JAxhZt9.png]
A powiedz mi, jakim cudem w tym - pożal się boże - "serwisie" zarobiłeś dzisiaj 2.42zł ? Wink

z poleconych...
strona będzie zamknięta do czasu kiedy będą wykonane wszystkie poprawki, widać co się dzieje kiedy się człowiek spieszy, dzięki Wam uświadomiłem sobie, że nie warto...zagwarantować mogę jedno iż wypłaty i rejestracje w serwisie były realizowane prawidłowo i na to partnerzy nie narzekali. Obiecuję, że wszystkie błędy naprawię i na pewno w przyszłości się nie zawiedziecie. Zainwestuję więcej pieniędzy w stronę, teraz zrobiłem ją sam dla testu, muszę skorzystać z porady lepszego informatyka. Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie

Wcześniej mówiłeś że tylko testujesz ten serwis teraz że należy on do Ciebie, po takiej pokazówce wątpię by ktokolwiek chciał zarabiać na waszej stronie kiedykolwiek facepalm

Nikogo nie zmuszam do zarabiania, każdy oceni i zobaczy czy będzie chciał zarabiać czy nie. Głównie serwis będzie służył mi do własnych potrzeb bo akurat z subami mam duże doświadczenie


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - Kurus92 - 22-04-2015 13:36

@[karmas]

Widzę,że fajnie sobie poczyniasz na leadmore i chwała Ci za to,z pewnością masz pojęcie o zarabianiu ale prowadzenie serwisu spasuj sobie i tyle....tak samo prowadzenie ask.fm bo chyba jesteś poważny facet,a przynajmniej po zarobkach tak mi się wydaje.

Już się tu nie udzielam,bo za ładna pogoda za oknem Huh


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - karmas - 22-04-2015 13:49

(22-04-2015 13:36)Kurus92 napisał(a):  @[karmas]

Widzę,że fajnie sobie poczyniasz na leadmore i chwała Ci za to,z pewnością masz pojęcie o zarabianiu ale prowadzenie serwisu spasuj sobie i tyle....tak samo prowadzenie ask.fm bo chyba jesteś poważny facet,a przynajmniej po zarobkach tak mi się wydaje.

Już się tu nie udzielam,bo za ładna pogoda za oknem Huh

Aska założyłem po to aby odpowiadać na pytania związane z zarabianiem bo jestem mentorem kilku osób, niestety ask nie jest odpowiedni do tego ze względu na zadawane tam "pytania" więc zamknąłem konto Smile


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - thomasward - 22-04-2015 13:58

Prima Aprilis było jakoś dwadzieścia dni temu. Jak się nie wyrobisz z dowcipem to po prostu poczekaj i zrób go za rok.


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - karmas - 22-04-2015 14:19

(22-04-2015 13:58)thomasward napisał(a):  Prima Aprilis było jakoś dwadzieścia dni temu. Jak się nie wyrobisz z dowcipem to po prostu poczekaj i zrób go za rok.

Dowcipem jest Twoja kwota zarobiona na FireSub Wink


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - ROT - 22-04-2015 14:46

Super serwis zaczne w nim zarabiac


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - Rav656 - 22-04-2015 15:32

Jeszcze zbierać poleconych w swoim serwisie... Big Grin


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - selfie - 22-04-2015 16:05

(22-04-2015 14:19)karmas napisał(a):  
(22-04-2015 13:58)thomasward napisał(a):  Prima Aprilis było jakoś dwadzieścia dni temu. Jak się nie wyrobisz z dowcipem to po prostu poczekaj i zrób go za rok.

Dowcipem jest Twoja kwota zarobiona na FireSub Wink

Ale co ma kwota jego zarobków w FS? Serwis stworzony na kolanie, kompletnie nie dopracowany i jeszcze twoje kłamstewka, specjalne tworzenie multi-konta i ja się nie dziwię że ktoś to wziął za żart Lol