Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski (/Temat-Subspider-pl-Zarabiaj-na-sub-sms-Nowy-program-partnerski-112826)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - Kiljan - 22-04-2015 12:01

chcialem przetestowac no ale rejestracja cos nie smiga: http://i.imgur.com/lGq6C9A.png


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - daniel42na - 22-04-2015 12:04

Cała struktura katalogów, wszystkie pliki i dane dostępowe są dostępne jak na dłoni. Odradzam rejestracje w tym "serwisie" i wpisywanie swoich haseł a nawet maili


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - TeYroXOfficial - 22-04-2015 12:06

Śmiechłem jak zobaczyłem stronę xD Usuń chłopie ten "serwis" bo pośmiewisko z siebie robicie Wink


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - SubSpider - 22-04-2015 12:21

Dostaliśmy info o promowaniu naszego niedokończonego serwisu przez któregoś z partnerów, prosiliśmy na razie nie polecatoć innych ze względu na to iż serwis nie jest jeszcze w pełni gotowy! Prosiliśmy o to wiele razy... Do poprawiania mamy jeszcze wiele rzeczy w tym zabezpieczenia i jakość programów. Na razie dobrą jakość ma program doładowania oraz aplikacje na smartfona gdzie skuteczność wynosi ok 10%. Inne programy są dopiero testowane... Przyjmujemy jedynie chętnych na beta-testerów, po testach zwiększamy stawkę każdemu kto pomagał testować programy przed oficjanlynm otwarciem strony. Strona będzie poprawiona za mniej więcej tydzień czasu. Przepraszamy za ogłoszenie tej informacji. O dokładnym terminie otworzenia strony poinformujemy Państwa w oddzielnym i ofinalnym tamcie na tym forym, który dopiero zrobię jak będzie wszystko gotowe.

Pozdrawiam


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - karmas - 22-04-2015 12:25

Temat do zamknięcia. Przepraszam za wproawdzenie w blad, nie wiedzialem ze tyle jest jeszcze bledow na stronie, mi jakoś dobrze szlo xd


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - daniel42na - 22-04-2015 12:27

Nono... Prawie uwierzylem ze ten temacik to pszypadeg i nic nie "wiedzieliscie" a autor to nie jest wasze drugie konto...
Konradzie jak chcesz żydzić na programiste i grafika to lepiej sie od razu zwiń bo to podstawy a konkurencja jest mega wymagająca, więc z takim ejakulatem jak tu zaprezentowałeś nawet nie ma sensu podbijać :|


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - Rav656 - 22-04-2015 12:36

(22-04-2015 12:21)SubSpider napisał(a):  Dostaliśmy info o promowaniu naszego niedokończonego serwisu przez któregoś z partnerów, prosiliśmy na razie nie polecatoć innych ze względu na to iż serwis nie jest jeszcze w pełni gotowy! Prosiliśmy o to wiele razy... Do poprawiania mamy jeszcze wiele rzeczy w tym zabezpieczenia i jakość programów. Na razie dobrą jakość ma program doładowania oraz aplikacje na smartfona gdzie skuteczność wynosi ok 10%. Inne programy są dopiero testowane... Przyjmujemy jedynie chętnych na beta-testerów, po testach zwiększamy stawkę każdemu kto pomagał testować programy przed oficjanlynm otwarciem strony. Strona będzie poprawiona za mniej więcej tydzień czasu. Przepraszamy za ogłoszenie tej informacji. O dokładnym terminie otworzenia strony poinformujemy Państwa w oddzielnym i ofinalnym tamcie na tym forym, który dopiero zrobię jak będzie wszystko gotowe.

Pozdrawiam

I za kasę z subów polecam zainwestować w słownik poprawnej polszczyzny Idea


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - karmas - 22-04-2015 12:38

Chcę tylko przekazać od Admina bo zablokowali mu konto za tworzenie kilku kont na zarabiam, że wszystkie programy będą dopracowane, przyznał, że sam je zrobił tylko dla testu i daje gwarancje, że przed oficjalnym otwarciem strony będzie wszystko dopracowane jak należy, chyba normalne, że z taką grafiką do niektórych programów potrzeba osła żeby się na to złapał choć powiem, że tacy nawet się teraz zdarzają ze słabym wyglądem strony, a nawet aktywność jest zadowalająca Smile Cóż ja będę dalej testował stronę i dam znać jak będzie wszystko zrobione, a ten temat do zamknięcia, przyznam, że chciałem zebrać trochę poleconych ale trochę mi nie wyszło.. Sad


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - Kurus92 - 22-04-2015 12:42

(22-04-2015 12:38)karmas napisał(a):  Chcę tylko przekazać od Admina bo zablokowali mu konto za tworzenie kilku kont na zarabiam, że wszystkie programy będą dopracowane, przyznał, że sam je zrobił tylko dla testu i daje gwarancje, że przed oficjalnym otwarciem strony będzie wszystko dopracowane jak należy, chyba normalne, że z taką grafiką do niektórych programów potrzeba osła żeby się na to złapał choć powiem, że tacy nawet się teraz zdarzają ze słabym wyglądem strony, a nawet aktywność jest zadowalająca Smile Cóż ja będę dalej testował stronę i dam znać jak będzie wszystko zrobione, a ten temat do zamknięcia, przyznam, że chciałem zebrać trochę poleconych ale trochę mi nie wyszło.. Sad

TROCHĘ ta...facepalm


RE: Subspider.pl - Zarabiaj na sub sms - Nowy program partnerski - DrMagK2 - 22-04-2015 12:49

haha 2 zł za leada na doładowaniu XD