Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne czy giełda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Opcje binarne czy giełda (/Temat-Opcje-binarne-czy-gielda-112801)

Strony: 1 2


Opcje binarne czy giełda - TheKaczorek178 - 21-04-2015 20:00

Cześć, mam takie pytanie. Może głupie, może nie, nie wiem. Big Grin

1. Chodzi mi mianowicie o giełdę lub opcje binarne. W co wg. Was lepiej wejść itd.
2. Czy w opcjach binarnych, broker oferuje możliwość inwestowania wirtualnych pieniędzy w celi "nauki" tak jak na giełdzie?

Z góry dzięki Smile


RE: Opcje binarne czy giełda - Rav656 - 22-04-2015 09:04

Tu i tu możesz przegrać hajs. Jeżeli zastanawiasz się co wybrać, to domyślam się że ani o giełdzie, ani o opcjach nie masz pojęcia, czyli lepiej sobie ten biznes odpuścić. Sam marzyłem wchodząc na giełdę o mnóstwie hajsu, koksu i nieskończonej liczbie dziwek niczym Jordan Belfort... Dwa razy wszedłem i dwa razy wyszedłem na minusie. Lepiej te pieniądze zainwestować w jakiś swój biznesik. Takie jest moje zdanie i na własnej skórze się o tym przekonałem Wink

A odpowiadając na pytanie nr.2 to i u brokerów opcji binarnych i giełdowych można otworzyć konta demo Wink


RE: Opcje binarne czy giełda - yolo89 - 22-04-2015 13:51

up@
To że nie ma bladego pojęcia to nic, przecież nikt nie urodził się wiedząc cokolwiek o giełdzie czy inwestycjach a każdy kto osiągnął sukces w tej branży też się uczył , to że ty wtopiłeś pieniądze to nie znaczy że on musi,ale jak wiadomo żeby ktoś mógł zarobić ktoś musi stracić najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze.
Takie moje zdanie Rolleyes


RE: Opcje binarne czy giełda - TheKaczorek178 - 22-04-2015 20:58

Jestem zielony w tym owszem, ale własny biznes to narazie nie dla mnie bo mam 17 lat. Big Grin Wiem, że można wtopić itd. i dlatego pytam o konto demo. Big Grin Ale dzięki wielkie za odpowiedź.


RE: Opcje binarne czy giełda - mamrocik - 22-04-2015 21:00

Polecam dla początkujących trading212 lub +500 bardzo fajne platformy do wypróbowania za darmo , czysty przejrzysty interfejs. Pozdrawiam Cool


RE: Opcje binarne czy giełda - TheKaczorek178 - 22-04-2015 22:04

Do opcji czy giełdy? Tongue


RE: Opcje binarne czy giełda - Anthony - 22-04-2015 22:21

Ogólnie rzecz biorąc w co byś nie wszedł to chodzi o to samo - odpowiednie analizowanie sytuacji rynkowej, a co za tym idzie trafne prognozowanie zmian cenowych danych aktywów. Różnica jest w istocie funkcjonowania danych instrumentów, zasadach ich działania. W opcjach masz z góry znany termin zapadalności, ewentualny zysk i ewentualną stratę. Na giełdzie, zwłaszcza jeżeli mówimy o forex, więcej jakby zależy od Ciebie, zwłaszcza w kwestii prowadzenia już otwartej pozycji, zarządzania nią.
Tak jak wspominałem, i w opcjach binarnych i na forex wszystko kręci się wokół w zasadzie tych samych aktywów i przewidywania ruchów ich cen. Metody analizy są takie same więc według mnie otwórz sobie po prostu demo i na opcjach i na forex, zobacz jak to działa, zdobywaj wiedzę, a jeżeli zdecydujesz się po jakimś czasie na zainwestowanie realnych środków to wybierzesz co Ci bardziej odpowiadaSmile


RE: Opcje binarne czy giełda - TheKaczorek178 - 22-04-2015 22:22

Tylko z tego co mi się wydaje, na opcjach zysk/strata jest szybszy/a niż na giełdzie. Chyba że tak nie jest...

+ u jakich brokerów polecacie zaczynać (dla opcji i giełdy)? (konto demo)


RE: Opcje binarne czy giełda - MaLiN - 22-04-2015 22:56

(22-04-2015 22:22)TheKaczorek178 napisał(a):  Tylko z tego co mi się wydaje, na opcjach zysk/strata jest szybszy/a niż na giełdzie. Chyba że tak nie jest...

+ u jakich brokerów polecacie zaczynać (dla opcji i giełdy)? (konto demo)

I tak i nie. Wystarczy różnica jednego pipsa, aby być na plusie/minusie. Pisałeś chyba, że masz 17 lat, w tym wypadku najlepszym dla Ciebie darmowym demo będzie spotoption Nie musisz żadnych dokumentów wysyłać, weryfikacji robić.


RE: Opcje binarne czy giełda - TheKaczorek178 - 23-04-2015 06:45

I tak i nie. Wystarczy różnica jednego pipsa, aby być na plusie/minusie. Pisałeś chyba, że masz 17 lat, w tym wypadku najlepszym dla Ciebie darmowym demo będzie spotoption Nie musisz żadnych dokumentów wysyłać, weryfikacji robić.
[/quote]

Bardziej chodziło mi o to że na giełdzie stawiasz i czekasz aż kurs wzrośnie... Czekasz i czekasz. A na opcjach binarnych zysk/strata przychodzi szybciej bo nie trzeba aż tyle czekać. Tak mi się tylko wydaje.