Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube (/Temat-Dziennik-Pracy-z-PaidVerts-YouTube-112793)

Strony: 1 2


Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - IsamuxPompa - 21-04-2015 19:06

Witam wszystkich, mam na imię Radek.. Niedawno skończyłem 18 lat i zupełnie przypadkiem trafiłem na waszą stronę i napadła mnie chęć zarabiania !! Tak wiem nie będzie łatwo.. na PaidVerts zacząłem wczoraj działać i dzisiaj na razie mam 0.0928.. Jeszcze mam 3 karty do zrobienia.. A zarobek na YouTube będzie wyglądał w taki sposób że będę nagrywał filmiki z gier z moim komentarzem, na początek wykupię trochę wyświetleń i postaram się rozkręcić kanał żeby pózniej zarobek był już stały.. Dziennik założyłem dla własnej motywacji bo z tym youtube czasami jest słabo.. aaa i oczywiście YT jest podpięty pod adsense żeby już wszystko się naliczało Smile


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - never1908 - 21-04-2015 20:15

(21-04-2015 19:06)IsamuxPompa napisał(a):  Witam wszystkich, mam na imię Radek.. Niedawno skończyłem 18 lat i zupełnie przypadkiem trafiłem na waszą stronę i napadła mnie chęć zarabiania !! Tak wiem nie będzie łatwo.. na PaidVerts zacząłem wczoraj działać i dzisiaj na razie mam 0.0928.. Jeszcze mam 3 karty do zrobienia.. A zarobek na YouTube będzie wyglądał w taki sposób że będę nagrywał filmiki z gier z moim komentarzem, na początek wykupię trochę wyświetleń i postaram się rozkręcić kanał żeby pózniej zarobek był już stały.. Dziennik założyłem dla własnej motywacji bo z tym youtube czasami jest słabo.. aaa i oczywiście YT jest podpięty pod adsense żeby już wszystko się naliczało Smile

Nie że hejtuje czy coś, ale chcesz zarabiać w paidverts bez inwestycji? beka
Bo jeśli tak, to lepiej usuń już ten dziennik i idź sąsiadowi skosić trawnik - zarobisz około 10x więcej

Co do youtube to tam trudno się teraz wybić, musiałbyś naprawdę nagrać coś kreatywnego - coś co nie jest minecraftem, lolem ani csem.


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - IsamuxPompa - 22-04-2015 14:24

Spokojnie coś się wymyśli.. A w paidVerts sobie jakoś poradzę Smile


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - IsamuxPompa - 22-04-2015 20:51

Dobra po za tym pobawię się jeszcze w HotCash.. Spróbuję swoich sił i zobaczymy czy coś wyjdzie.. Oczywiście nie rezygnuje z YT


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - IsamuxPompa - 24-04-2015 20:35

Na YT przy filmiku juz ponad 6k wyświetleń, w hotcash promuję stronę + wczoraj wpłaciłem 50 zł do zakładu bukmacherskiego i dzisiaj już mam 208 zł ... Myślę że do wakacji będzie 15 000+ Huh


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - Trikon - 25-04-2015 10:51

wyliczyłeś to na podstawie że udało Ci się wygrać 150 zl w jeden dzień na buku i do wakacji zarobisz 15 tysięcy, trochę wielkie te ambicje jak na początek nie zyczę Ci źle ale musiałbyś mieć ogromne szczęście by temu celu podołać


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - IsamuxPompa - 25-04-2015 11:53

Dzisiaj juz zarobione 400 zł, lecimy dalej


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - badii - 25-04-2015 11:55

Obstawiam max. tydzień i wszystko stracisz Wink Nie podpalaj się to będzie dobrze, ustaw sobie cel dzienny np. na 150zł i go nie przekraczaj bo w innym wypadku będziesz bankrutem Smile


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - IsamuxPompa - 25-04-2015 14:10

Spokojnie, mam swój sposób, są to mecze na żywo i nie stawiam całych kwot Smile


RE: Dziennik Pracy z PaidVerts,YouTube - IsamuxPompa - 25-04-2015 21:52

Dobra zrobiłem sobie małą wypłatę i stan konta na dzień dzisiejszy wynosi 378 zł ! Dla podręcenia emocji ustalę sobie cel ! Huh




Cel do końca maja: 378 zł / 3000 zł