Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) (/Temat-Dziennik-pracy-Piwko-te-sciaganie-plikow-112790)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 25-04-2015 18:19

Dzień 5
Wow dzis dla mnie udany dzień jak na amatora a w reszcie dziennika dowiecie sie o co chodzi.
Co dzis zrobilem?
-Napisalem posta na 4 grupach Huh
-Na addmefast nic bo czekam 30 sec a i tak jest napisane ze za szybko zamykam ale zbugowane 4
-Wbiłem trochę wyswietlen na blogu ale wiecej o tym dlaczego itd bedzie w kolejnych dniach
Ile dzis zarobiłem?
NetCashRevenue: 6 groszy w przybliżeniu 4
I TU UWAGA WIELKI PRZEŁOM NA 4 WEJSCIA 2 LEADY A TO BYL TEN POST NA 4 GRUPACH
LeadMore: 9 zł :huh :Sex 2 Rolleyes

Cel na maj 9.06zł/100zł Cool

PS. Ktos to wogóle czyta Big Grin ?


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - thomasward - 25-04-2015 20:33

ODBJUR

czytam to, jak na 4 UU 2 leady to jest po porostu super szczęście.


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - Pitek236 - 25-04-2015 20:35

Albo miałeś szczęście albo dobrą nisze masz. Powodzenia


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 25-04-2015 20:58

Właśnie wg mnie nisza w dziesiątkę ale potrzebuje kont qle nie mogę założyć bo fb chce inny numer za każdym.razem


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - szeldo123 - 25-04-2015 21:17

(24-04-2015 19:07)xPiwkoPL napisał(a):  Dzien 3
No dzis malo zrobilem ze wzgledu na to ze addmefast powoli upada i prawie nikt juz tam nic nie reklamuje i nie moge punktów zarobic

to co ty reklamujesz?
yt like, pinterest, twitter i jedziesz. nawet sa makrosy do tego. dodatkowo daily bonus i zgarniasz 200 pkt. ustaw sobie cpc na 2-3 punkty. duzo ludzi uzywa bota wiec po co ustawiac cpc na 10 pkt?


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - erykziele12 - 26-04-2015 14:51

Kup dodanie do grup, startery i ogień, ale na 80% to fart nowicjusza, mi nieraz wpadało 3 leady na 3 posty. A, i nie baw się w te groszówki bo tylko czas tracisz, facebook/własna strona jeśli chcesz cel na maj mieć jako dniówkę Smile


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 26-04-2015 15:53

(26-04-2015 14:51)erykziele12 napisał(a):  Kup dodanie do grup, startery i ogień, ale na 80% to fart nowicjusza, mi nieraz wpadało 3 leady na 3 posty. A, i nie baw się w te groszówki bo tylko czas tracisz, facebook/własna strona jeśli chcesz cel na maj mieć jako dniówkę Smile

Mam fp na facebooku ale nwm jak nabic lajki (300 mam) Huh
Xpokerface te groszówki taki dodatek bo podobno miala by z tego kasa ale dopisuje bo mam te filmy na yt i jakies grosze wpadajac dopisuje zeby bylo Big Grin


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 26-04-2015 18:25

Dzień 6
Wow no dzisiaj tez bardzo dobrze ale no moze byc lepiej.

Co dzis zrobiłem?
- Post na 4 grupach Huh
- Dalej szukałem kogos kto mi zrobi konta na fb za refa czy cos ale wciaz nic 4
- Postanowilem ze nie bede dopisywal netcashrevenue bo marny zarobek dodam na koniec miesiaca
W sumie tyle bo bez kont nic raczej wiecej nie wyciagne. Xpokerface

Ile dzis zarobiłem?


Leadmore: 9 zł Huh Huh Sex impreza Big Grin
Na 3 wejscia 2 leady nisza po prostu zaje*ista! Tylko bez kont takie gówno wychodzi :c

Cel na maj 18zł/100zł

Ps jesli ktos da jakies konta za cos to pw xd


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - eciver - 26-04-2015 19:21

Cytat:Mam fp na facebooku ale nwm jak nabic lajki (300 mam) Huh

Reklamuj fp na grupach związanych z jego tematyką albo tam gdzie przebywają jego potencjalni odbiorcy. Wink

Konta możesz bez problemu kupić na tym forum. Ew. zakup startery i do dzieła skoro nisza taka efektywna.


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 27-04-2015 18:32

Dzien 7
Dzis nic nie zrobilem wiec nie ma sensu pisac. Stan pozostaje taki jak wczoraj brak czasu dzis.