Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) (/Temat-Dziennik-pracy-Piwko-te-sciaganie-plikow-112790)

Strony: 1 2


Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 21-04-2015 18:28

Dobra koniec mazania sie. Skasowali mi tamte konta ale dobra. Nowy dziennik bo zmienilem forme zarobku. Teraz zarabiam na sciagnieciach na miedia kings.

Dzień 1
Stworzylem filmik na yt w formie pobrania cheatów do gry. Czekam na efekty. Byc moze dzis wezme sie jeszcze za drugi filmik. Poinformuje was jutro.
(tak malo dzis zrobilem bo jestem totalnym amatorem w zarabianiu przez internet Big Grin)
EDIT: Wieczorkiem dorobilem jeszcze 2 filmiki Big Grin


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - yolo89 - 21-04-2015 18:55

Mają podobno problemy z wypłatami z tego co czytałem (mogę się mylić);/


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 22-04-2015 12:56

DZIEN 2

Ok dzien 2 sie jeszcze nie skonczyl bo ustalilem ze o 19 sie konczy moj dzien zarabiania ale wiecej dzis juz nie zrobie brak czasu.
Co zrobilem?:
Zarobilem 2000 pkt na addmefast i wykupilem tam lajki na fanpage. Planuje osiagnac 3 tys like i zrobic drugi.
Oprocz tych filików z haxami itd postanowilem ze sproboje sil z leadmore. Zalozylem konto i to tyle.Planuje jeszcze wykupic na amfie lajki na filmach za punkty.
Ile zarobilem?:
Leadmore: 0 zł
MediaKings(za pobieranie plików wynagrodzenie):0 zł czekam az gimbusy sie zlapia na filmikach

Cel do końca maja 0/100 zł Chociaz tyle ale nawet 10 zł nie osiagne. (Jak ktos zna jakis sposob jak SKUTECZENIE podkreslam wypromowac fp to prosze o priva albo odp bo na addmefast to tez chyba mi nic nie da bo ludzie z jakiejs arabi beda niewiem moze mi to ktos wytlumaczy.
(Jakbym cos jeszcze dzis zrobil to zedytuje)
Zeby zarabiac na leadmore wlasnie trzeba najpierw se zaplecze zbudowac bloga czy wlasnie fp.


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - yolo89 - 22-04-2015 13:32

Nie wypromujesz FP na addmefast to ma zabieg tylko kosmetyczny,przykład? ktoś prędzej polajkuje FP który ma 1000 like niż 23 , a rozwijasz fp udostępniając się z innymi FP o podobnej tematyce(niekoniecznie)


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 22-04-2015 15:07

Mimo to poproboje bo mam 13 lajków z addmefast a post widziało 31 osob (fp o tematyce takiej rozrywkowej smieszne obrazki plus czasami zdjecie jakiejs fajnej babi Big Grin)


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - wilmak1 - 22-04-2015 19:10

Śledzę Smile
Powodzenia! Smile


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 23-04-2015 17:25

Dzien 3

Ok no to dzień 3 mija i o to co dzis osiagnalem.

Co dzis zrobilem?
- Zarobiłem 2500 pkt na addmefast
- Fanpage ma juz 271 lajków i 800 zasiegu postów. Wiez ze malo lajków proboje te lajki nabic ale nie umiem xd. Patrze na innych to oni po 2 tys dziennie wbijaja Sad
- Dalej buduje zaplecze pod leadmore.
- Wypromowałem filmiki na yt z cheatami.

Ile zarobilem?

LeadMore: 0zł (budowanie zaplacze w trakcie)
Media Kings: 6 gr ( 4 osoby sciagnely haxy) <-- dalej promuje filmy czyli tez budowanie zaplecze niedlugo postaram sie bloga z haxami zrobic

Cel do końca maja 6gr/100zł <-- żalosne

Staty beznadziejne no ale tez musze dodac ze mam 15 lat i jestem totalnym amatorem i to moje pierwsze 6gr zarobione w internecie GOOD JOB XD


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - Flejva - 23-04-2015 17:51

Nie poddawaj sie , ja tez narazie zarabiam groszami , ale wszystko tak jak ktos napisał to mnozenie tego co sie ma , masz 1 fp zarabiasz 1$ , masz 10 fp zarabiasz 10$ Smile
Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 23-04-2015 18:34

Oczywiscie ze sie nie poddam narazie musze ten fp zbudowac Big Grin


RE: Dziennik pracy Piwko (te sciaganie plików) - xPiwkoPL - 24-04-2015 19:07

Dzien 3
No dzis malo zrobilem ze wzgledu na to ze addmefast powoli upada i prawie nikt juz tam nic nie reklamuje i nie moge punktów zarobic

Co dzis zrobiłem?
- 500 pkt na addmefast
- Lajki na filmie
- Zamiast media kings przerzucilem sie na serwis netcashrevenue.com
- Stworzylem bloga z ktorym jeszcze nic nie zrobilem
- Fp dalej 300 lajków ze wzgledy na te addmefast ;(

Ile zarobiłem?

Leadmore: 0 zł nie poddaje sie ale watpie w to
NetCash: 0 zł czekam na gimbusów Big Grin

Cel na maj 0/100 zł odliczam te 6 groszy z media kings Big Grin

W dzisiejszym dniu tez nie mialem czasu bo szkola ale jutro bedzie lepiej moze gimby sie zlapia na free cos