Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ask.fm - Subskrypcje sms (Kilka pytań) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ask.fm - Subskrypcje sms (Kilka pytań) (/Temat-Ask-fm-Subskrypcje-sms-Kilka-pytan-112754)



Ask.fm - Subskrypcje sms (Kilka pytań) - Narutek - 21-04-2015 11:57

Mam kilka pytań co do tego serwisu. Zadam je w podpunktach.

1. Zrobiłem sobie konto , spamuje jak narazie manualnie zadając po 50 pytań i tak kilkanaście razy. Czy polecacie spamować z anonima czy nie?

2.Spamować lepiej linkiem bezpośrednio (Wcześniej zamaskowany przez jakiś skracacz nie zbanowany jeszcze) do oferty sms czy bawić się w promowanie poprzez strony ,które nigdy nie zablokują. Facebook/Youtube/Blogspot?

3. Czy jesteś jakiś dokładniejszy Ask.fm scrapper? Mam jednego ale zbiera wszystkie konta jak leci więc dużo jest i zagranicznych. Bardziej zadowala mnie taki ,który wyciąga z konta "matki" obserwujących?

Jak będzie więcej szmalcu planuje kupić spambota i zacząć na większą skalę. Porady ewentualnie wskazówki mile widziane i dziękuje za pomoc Smile Za każdą wskazówkę / poradę daje reputa Big Grin


RE: Ask.fm - Subskrypcje sms (Kilka pytań) - Wojtek574 - 24-04-2015 20:48

Ja polecam ci spamować z odznaczonym anonimem gdyż ludzie nie lubią za bardzo anonimów na asku. A co do reszty pytań to nie odpowiem ci na nie gdyż nie chcę cie wprowadzić w błąd moją nie wiedzą Smile