Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Koszty (/Temat-Koszty-112728)



Koszty - xRevolution - 20-04-2015 21:05

Ile by kosztowało wypozycjonowanie o tematyce turystycznej na top 20 wyników Google? Strona dopiero powstaje. Czy mógłby mi ktoś na pw/gg wytłumaczyć o pozycjonowaniu oraz optymalizacji?
Opłaca sie kupic pozycjonowanie na Allegro?


RE: Koszty - Ansoff - 20-04-2015 23:14

Spróbuj sam wypozycjonować. Zakup sobie książke o pozycjonowaniu (najlepiej najaktualniejsze wydania) żeby nauczyć się podstaw. Przeczytaj koniecznie wszelakie poradniki udostępnione przez google. Tu masz przykładowy: Jak działa wyszukiwarka google

Zakupienie kilku backlinków nie przyniesie długotrwałego efektu. Gdyby to było takie proste każdy miałby wymarzoną pozycje w google, wydając pieniądze na allegro.


RE: Koszty - Voldir - 23-04-2015 21:56

Tak dla porównania... Mam stronę ze streamami od początku kwietnia a na pewnej frazie na weekendowe wydarzenie, moja strona osiągnęła 4 miejsce a korzystam z 2 narzędzi SEO do WP. Optymalizacja posta i 0 backlinków jak na razie. Poczytaj i spróbuj sam najpierw.


Koszty - Artinesse - 02-03-2018 15:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.