Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SimPay.pl - System mikropłatności SMS Premium z faktoringiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: SimPay.pl - System mikropłatności SMS Premium z faktoringiem (/Temat-SimPay-pl-System-mikroplatnosci-SMS-Premium-z-faktoringiem-112712)

Strony: 1 2


RE: SimPay.pl - System mikropłatności SMS Premium z faktoringiem - Artinesse - 27-09-2015 16:19

Ja mam takie pytanie. Zarejestrowałam się na serwisie SimPay. Jak rozumiem prowizje jaką otrzymam z smsów to 50% czyli na przykład jak wygeneruje moja stronka 1000 zł. w ciągu miesiąca otrzymam 500 zł. Czy jeszcze coś od tych 500 zł. jest pobierane? I jak wygląda rozliczanie osoby prywatnej? Pisałam maila, ale może szybciej tutaj uzyskam odpowiedź Smile. Dziękuję.


RE: SimPay.pl - System mikropłatności SMS Premium z faktoringiem - Simpay - 16-10-2015 18:34

(27-09-2015 16:19)Artinesse napisał(a):  Ja mam takie pytanie. Zarejestrowałam się na serwisie SimPay. Jak rozumiem prowizje jaką otrzymam z smsów to 50% czyli na przykład jak wygeneruje moja stronka 1000 zł. w ciągu miesiąca otrzymam 500 zł. Czy jeszcze coś od tych 500 zł. jest pobierane? I jak wygląda rozliczanie osoby prywatnej? Pisałam maila, ale może szybciej tutaj uzyskam odpowiedź Smile. Dziękuję.

Witam,

Jeżeli Pana obrót wyniesie 1000 zł, to zgodnie z naszą stawką prowizji (50%) otrzyma Pan 500 zł.

Jeżeli jest Pan osobą prywatną, wypłata zostanie pomniejszona o podatek dochodowy (72 zł), który odprowadzamy w Pana imieniu do Urzędu Skarbowego.

Proszę również mieć na uwadze, że w odróżnieniu od konkurencji umożliwiamy natychmiastową wypłatę prowizji - czyli nie musi Pan czekać do końca miesiąca w celu jego rozliczenia.

Przykładowo, jeżeli do połowy października uzyska Pan 1000 zł przychodu, to w odróżnieniu od innych firm, umożliwiamy wypłatę tych pieniędzy w 24 godziny.


RE: SimPay.pl - System mikropłatności SMS Premium z faktoringiem - alfonsPL - 16-10-2015 18:49

Bardzo dobre rozwiązane z rozliczaniem US w imieniu partnera, przetestuje Wasze usługi.


RE: SimPay.pl - System mikropłatności SMS Premium z faktoringiem - w5glas - 22-10-2015 00:55

Macie subskrypcje SMS?