Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 zł czeka na Ciebie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 50 zł czeka na Ciebie :) (/Temat-50-zl-czeka-na-Ciebie-112706)



50 zł czeka na Ciebie :) - majeros - 20-04-2015 17:02

Dam 50 zł osobie która znajdzie mi aplikacje do zrootowania telefonu lg l fino bez pc jeżeli aplikacja zrootuje telefon dam 50 zł przelewem bankowym.Probowalem Towelroot,kingroot,framaroot i nic Sad
Ważne tylko do dziś Smile


RE: 50 zł czeka na Ciebie :) - erner - 20-04-2015 17:11

spróbuj tą apką http://www74.zippyshare.com/v/26203259/file.html powinno działać. Apka po rosyjsku. mogę podesłać ci jeszcze instrukcje jak to ma wyglądać.

@edit a jak nie działa to mam jeszcze jedną propozycje.


RE: 50 zł czeka na Ciebie :) - marcel_kk - 20-04-2015 17:28

Spróbuj Mobile ODIN Pro


RE: 50 zł czeka na Ciebie :) - majeros - 20-04-2015 17:50

Ta 1 nie działa.
Ta odin jeszcze nie sprawdzałem jak zadziała napiszę na pw i podesle scr Smile


RE: 50 zł czeka na Ciebie :) - przemekmax - 20-04-2015 17:56

Marcel był pierwszy ale tak odin dobry na wszystko Big Grin powinien pomóc


RE: 50 zł czeka na Ciebie :) - Knight97 - 20-04-2015 18:03

https://towelroot.com/tr.apk

Działa dobrze, instalujesz jak każdą grę spoza sklepu play - jest to tylko plik apk. Testowane na LG L90 i LG G2 MIni i Samsungu Galaxy Young


W skrócie
Pobierasz plik tr.apk
Jeżeli nie instalowałeś jeszcze aplikacji z poza Google Play musisz w Menu>Ustawienia>Więcej>Bezpieczeństwo zaznaczyć opcję Nieznane źródła.

Po instalacji uruchamiasz aplikację Towelroot i klikasz na okienko: "make it ra 1 n" .

edit. Nie doczytałem że testowałeś Towelroota. Jednak dla pewności - czy masz włączoną instalację nieznanych źródeł?


RE: 50 zł czeka na Ciebie :) - n1dor - 20-04-2015 18:51

Żadna aplikacja nie zrootuje telefonu. Aplikacje z poza sklepu można zainstalować bez problemów na telefonie po ówczesnej zgodzie na instalacje z nieznanego źródła. Wałkowałem ten temat 3 dni bo chciałem zrootować telefon na wyjeździe bo było mi to potrzebne. po powrocie dodomu przeszukałem wszystkie fora na świecie, niestety wszędzie jest potrzebny dostęp do komputera. Wszystkie inne aplikacje które odpowiadają za niby rootowanie telefonu to scamy, które zaśmiecają telefon.


RE: 50 zł czeka na Ciebie :) - majeros - 20-04-2015 19:05

Wczesniej zrootowalem myphone fun 3 jedna aplikacja a teraz mam l fino i nic nie mogę


50 zł czeka na Ciebie :) - Klin - 28-05-2015 16:18

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.